ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
070 L 05.02.2022 11:00 KK Põltsamaa/ TÄV Grupp BC Estiko/Septicum Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
071 L 05.02.2022 13:00 BC Elva Runso Masinakaubandus Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
080 L 05.02.2022 14:00 KK ASKUS Rapla Korvpallikool Hiiumaa Spordikeskus Saku II liiga
072 L 05.02.2022 15:00 AMG/RULO Roofix/SL Ehitus Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
019 L 05.02.2022 16:00 Tallinna Ülikool TalTech/NORDAID Tallinn, TLÜ pms. Naiste Balti Liiga
134 L 05.02.2022 17:00 KK Viimsi/Sportland BK Ogre Forus Spordikeskus Viimsi Paf Estonian-Latvian Basketball League
135 L 05.02.2022 17:00 Latvijas Universitate BK Ventspils Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
073 L 05.02.2022 17:00 YliCool BC Karl Infra Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
055 P 06.02.2022 17:00 TSA Kalev Audentese Spordiklubi/Siili PK Tallinn, Lasnamäe SMM TU19-klassi EMV
136 P 06.02.2022 17:00 VALMIERA GLASS VIA TalTech Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
014 E 07.02.2022 BC Kalev/Cramo Nižni Novgorod VTB Ühisliiga
137 K 09.02.2022 Pärnu Sadam BK Ventspils Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
138 K 09.02.2022 Tartu Ülikool Maks & Moorits Latvijas Universitate Tartu, TÜ sph (sinine saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
091 K 09.02.2022 19:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium Keila Korvpallikool Iisaku Gümnaasium Saku I liiga
081 N 10.02.2022 Keila Korvpallikool II KK Viimsi Saku II liiga
139 N 10.02.2022 19:00 BC Kalev/Cramo AVIS UTILITAS RAPLA Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
092 N 10.02.2022 19:30 Tartu Ülikool/Eviko G4S Noorteliiga Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
082 R 11.02.2022 17:30 Rae Koss/Rae Spordikool Haapsalu Jüri Spordihoone Saku II liiga
095 R 11.02.2022 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus TERE Kadrina Karud Jüri Spordihoone Saku I liiga
096 R 11.02.2022 19:00 TSA Kalev Tartu Kalev/Estiko Tallinna Õismäe Vene Lütseum Saku I liiga
140 R 11.02.2022 19:00 Rakvere Tarvas VEF RIGA Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
083 R 11.02.2022 19:30 BC Viljandi vald/Eesti Maavara KK ASKUS Kolga-Jaani Põhikool Saku II liiga
084 R 11.02.2022 19:30 Tartu Ülikool Terminal Oil Rapla Korvpallikool Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku II liiga
094 R 11.02.2022 20:00 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH SK Nord Aid/Cramo Tamsalu Spordihoone Saku I liiga
085 R 11.02.2022 20:00 KK HITO/BC Karjamaa Jõgeva VSK Jõhvi Spordihall Saku II liiga
093 R 11.02.2022 20:15 Paide Viking Window Eesti Maaülikool/Skarcon Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
141 L 12.02.2022 TalTech VEF RIGA Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
012 L 12.02.2022 11:00 Rakvere Tarvas I Tartu Ülikooli KK 2006 Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
038 L 12.02.2022 12:00 Orissaare Sport Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U15 Orissaare Spordihoone PU16-klassi EMV
039 L 12.02.2022 13:45 Saku KK KK Viimsi U16 Must Orissaare Spordihoone PU16-klassi EMV
005 L 12.02.2022 14:00 Keila Korvpallikool SK Nord/Cramo 1 Keila Kooli võimla PU16-klassi EMV
069 L 12.02.2022 14:30 Audentese Spordiklubi/Siili PK Rapla Korvpallikool Kristiine spordimaja TU16-klassi EMV
040 L 12.02.2022 15:30 Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U15 Saku KK Orissaare Spordihoone PU16-klassi EMV
067 L 12.02.2022 16:00 Audentese Spordiklubi Tartu Kalev Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
068 L 12.02.2022 16:00 TalTech BS/Altius SK Nord Aid/Cramo Play Arena TU16-klassi EMV
039 L 12.02.2022 16:30 Kaunas Aistes - LSMU TalTech/NORDAID Kaunas Naiste Balti Liiga
142 L 12.02.2022 17:00 BK Liepaja Tartu Ülikool Maks & Moorits Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
143 L 12.02.2022 17:00 Tallinna Kalev BK Ogre Nord Cramo Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
041 L 12.02.2022 17:15 KK Viimsi U16 Must Orissaare Sport Orissaare Spordihoone PU16-klassi EMV
015 P 13.02.2022 Permi Parma BC Kalev/Cramo VTB Ühisliiga
012 P 13.02.2022 KK Viimsi U14 Must Saku KK Forus Spordikeskus Viimsi PU14-klassi EMV
029 P 13.02.2022 Keila/Rapla KK Tartu Kalev *kellaaeg täpsustamisel TMini-klassi EMV
030 P 13.02.2022 PÄRNU SPORDIKOOL Tartu Ülikooli KK/Hundid TMini-klassi EMV
031 P 13.02.2022 PÄRNU SPORDIKOOL Tartu Kalev TMini-klassi EMV
032 P 13.02.2022 Keila/Rapla KK Tartu Ülikooli KK/Hundid TMini-klassi EMV
033 P 13.02.2022 TalTech BS/Altius BC STAR/Westholm TMini-klassi EMV
034 P 13.02.2022 TSA Kalev Audentese Spordiklubi TMini-klassi EMV
035 P 13.02.2022 TSA Kalev BC STAR/Westholm TMini-klassi EMV
036 P 13.02.2022 TalTech BS/Altius Audentese Spordiklubi TMini-klassi EMV
145 P 13.02.2022 BK Ventspils Tartu Ülikool Maks & Moorits Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
 
... 3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
E 25.10.2021 12:30 Poiste treenerite toimkond
K 27.10.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 27.10.2021 13:30 Naiste korvpalli komisjon
E 08.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 10.11.2021 15:00 Juhatuse koosolek
E 15.11.2021 11:00 Naiste ja tüdrukute liigade klubide esindajate koosolek
K 17.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 22.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
T 23.11.2021 10:00 Meistriliiga nõukogu
N 09.12.2021 10:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
Sünnipäevad
Täna, 24. oktoober
Heiki Riives (40)
Vaiko Riives (40)
Andry Sinivee (33)
Homme, 25. oktoober
Marko Parkonen (41)
Hugo Toom (19)
Sulge

Ülekanded