ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
135 P 21.02.2021 A4 Haldus Jokker Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
136 P 21.02.2021 Baar Balti Jaamas Alexela/Mediq Eesti Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
137 P 21.02.2021 KK Viimsi BC Torm Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
047 P 21.02.2021 11:00 Rakvere Spordikool/Tarvas II Rakvere Spordikool/Tarvas Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
033 P 21.02.2021 11:00 Kambja vald Greenlineprint Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
040 P 21.02.2021 12:30 Audentese SK Rapla Korvpallikool Tallinn, Audentese Spordikeskus PU18-klassi EMV
034 P 21.02.2021 13:00 KK Põltsamaa/ TÄV Grupp Nõo Lihavürst Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
023 P 21.02.2021 14:00 Keila Korvpallikool Tartu Ülikooli KK/Draakonid Keila Kooli võimla PU14-klassi EMV
039 P 21.02.2021 14:00 Delta SK/Nõo Rakvere Spordikool/Tarvas Nõo Spordihoone PU14-klassi EMV
030 P 21.02.2021 14:30 Audentese SK KK Pärnu Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
019 P 21.02.2021 14:50 TalTech BS/Fenster/TSK Tartu Ülikooli KK/EVIKO Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
035 P 21.02.2021 15:00 YliCool Aiakoda Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
045 P 21.02.2021 16:00 KK Viimsi U14 Must SK Nord/Cramo 1 Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
036 P 21.02.2021 17:00 Tevo Ehituskaup BC Elva Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
012 P 21.02.2021 18:00 KK Viimsi/TSK SK Nord Aid/Cramo Karulaugu Spordikeskus PU18-klassi EMV
048 P 28.02.2021 10:30 Rakvere Spordikool/Tarvas II KK Viimsi/TSK Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
034 P 28.02.2021 12:00 Rapla Korvpallikool Tartu Ülikooli KK/EVIKO Rapla, Sadolin Spordihoone PU18-klassi EMV
010 P 28.02.2021 13:00 Rakvere Spordikool/Tarvas Audentese SK Rakvere, Rahu hall PU14-klassi EMV
024 P 28.02.2021 14:00 Keila Korvpallikool SK Nord/Cramo 1 Keila Tervisekeskus PU14-klassi EMV
040 P 28.02.2021 14:00 Delta SK/Nõo KK Viimsi U14 Must Nõo Spordihoone PU14-klassi EMV
020 P 28.02.2021 14:50 TalTech BS/Fenster/TSK SK Nord Aid/Cramo Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
063 P 28.02.2021 18:00 Rakvere Spordikool/Tarvas Audentese SK Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
097 K 03.03.2021 18:20 Rapla Korvpallikool KK HITO/BC Karjamaa Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
096 K 03.03.2021 19:15 KK Viimsi Terminal Oil Karulaugu spk (väike väljak) Saku II liiga
103 N 04.03.2021 18:00 Kadrina Karud Paide Viking Window Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
104 N 04.03.2021 20:15 Eesti Maaülikool/Skarcon Tartu Kalev/Estiko Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
098 N 04.03.2021 20:30 Keila Korvpallikool II/Balteco Jõgeva VSK/Tartu Ülikool Keila Tervisekeskus Saku II liiga
106 R 05.03.2021 18:30 SK Nord Aid/Cramo Tamsalu Los Toros/TALTECH Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
105 R 05.03.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus G4S Noorteliiga Jüri Spordihoone Saku I liiga
107 R 05.03.2021 19:00 KK Viimsi/Noto Tartu Ülikool II Karulaugu Spordikeskus Saku I liiga
108 R 05.03.2021 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK Keila Korvpallikool Tallinna Õismäe Vene Lütseum Saku I liiga
099 R 05.03.2021 19:00 Võrumaa Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium Parksepa Keskkooli spordihoone Saku II liiga
100 R 05.03.2021 19:30 Alutaguse BC Viljandi vald/Eesti Maavara Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
061 P 07.03.2021 11:00 Rapla Korvpallikool Reinar Halliku Korvpallikool Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
006 P 07.03.2021 12:00 Tartu Ülikooli KK/EVIKO Rakvere Spordikool/Tarvas Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
041 P 07.03.2021 12:30 Audentese SK Rakvere Spordikool/Tarvas II Tallinn, Audentese Spordikeskus PU18-klassi EMV
062 P 07.03.2021 12:45 Saku KK Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
059 P 07.03.2021 13:30 SK Nord/Cramo 1 KK Pärnu Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
031 P 07.03.2021 14:30 Audentese SK Delta SK/Nõo Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
027 P 07.03.2021 15:00 SK Nord Aid/Cramo Rapla Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone PU18-klassi EMV
063 P 07.03.2021 15:45 Reinar Halliku Korvpallikool Saku KK Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
046 P 07.03.2021 16:00 KK Viimsi U14 Must Keila Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
064 P 07.03.2021 17:30 Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid Rapla Korvpallikool Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
013 P 07.03.2021 18:00 KK Viimsi/TSK TalTech BS/Fenster/TSK Karulaugu Spordikeskus PU18-klassi EMV
101 T 09.03.2021 18:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium BC Viljandi vald/Eesti Maavara Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
102 K 10.03.2021 18:30 Terminal Oil Võrumaa Tartu, EMÜ sph (väike väljak) Saku II liiga
109 N 11.03.2021 17:30 Tamsalu Los Toros/TALTECH Eesti Maaülikool/Skarcon Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Saku I liiga
110 N 11.03.2021 19:30 Tartu Ülikool II Keila Korvpallikool Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
103 N 11.03.2021 20:30 Siris/Starforest Jõgeva VSK/Tartu Ülikool Pauluse spordihall Saku II liiga
105 R 12.03.2021 Keila Korvpallikool II/Balteco KK Viimsi *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16
 
Sünnipäevad
Täna, 20. oktoober
Enn Laanemäe (58)
Jaan Martinson (60)
Eigar Siim (58)
Tiina Teder (25)
Mart Uuehendrik (40)
Homme, 21. oktoober
Mirjam Nikolai (34)
Väino Viilup (92)
Sulge

Ülekanded