ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
055 R 21.01.2022 20:15 TalTech BS/Altius Luunja korvpallinaiskond Play Arena Naiste I Liiga
066 L 22.01.2022 SK Nord Aid/Cramo Audentese Spordiklubi/Siili PK Nord Cramo Spordihoone TU16-klassi EMV
116 L 22.01.2022 AVIS UTILITAS RAPLA VEF RIGA Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
065 L 22.01.2022 11:00 Rapla Korvpallikool PÄRNU SPORDIKOOL Rapla Korvpallikool TU16-klassi EMV
030 L 22.01.2022 12:00 Reinar Halliku Korvpallikool Rakvere Tarvas I Iisaku Gümnaasium PU16-klassi EMV
058 L 22.01.2022 13:00 Rapla/Kohila Tartu Ülikooli KK 2006 Rapla, Sadolin Spordihoone PU16-klassi EMV
070 L 22.01.2022 14:00 KK ASKUS Rae Koss/Rae Spordikool Hiiumaa Spordikeskus Saku II liiga
004 L 22.01.2022 14:00 Keila Korvpallikool Audentese SK Keila Kooli võimla PU16-klassi EMV
046 L 22.01.2022 14:00 KK Viimsi U16 Must Kesklinna KK/GAG Korvpalliklubi U15 Forus Spordikeskus Viimsi PU16-klassi EMV
054 L 22.01.2022 14:30 TSA Kalev Rapla Korvpallikool Tallinn, Lasnamäe SMM Naiste I Liiga
064 L 22.01.2022 14:30 Tartu Kalev TalTech BS/Altius Turu tn spordihoone TU16-klassi EMV
018 L 22.01.2022 16:00 Tallinna Ülikool Vilnius Kibirkštis - MRU Tallinn, TLÜ pms. Naiste Balti Liiga
117 L 22.01.2022 17:00 BK Liepaja KK Viimsi/Sportland Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
118 L 22.01.2022 17:00 Pärnu Sadam Tartu Ülikool Maks & Moorits Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
119 L 22.01.2022 17:00 BK Ogre TalTech Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
120 L 22.01.2022 17:00 VALMIERA GLASS VIA Tallinna Kalev Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
037 P 23.01.2022 A4 Haldus BC Torm Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
038 P 23.01.2022 KK Viimsi Keila KK Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
039 P 23.01.2022 Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK TalTech BS/TSK/FENSTER Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
040 P 23.01.2022 IBIS Tallinn/Hausers Alexela/Mediq Eesti Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
085 P 23.01.2022 GoSolar/Omniva Keila KK/JP Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
086 P 23.01.2022 Play Arena/Altius Genius Sports Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
087 P 23.01.2022 Rehpol/Palliklubi Nordauto Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
088 P 23.01.2022 Paldiski KK/Willenbrock Ehton/Föönix Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
089 P 23.01.2022 Korvpallikarud Swedbank Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
090 P 23.01.2022 Kose Morsad Estonian Business School Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
158 P 23.01.2022 Exmet Saku KK Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
159 P 23.01.2022 SkyMobile Wildix/Esecom Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
160 P 23.01.2022 BC Southwestern Kiili Spordiklubi Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
161 P 23.01.2022 Puhhid TalTech BS/SK Rim Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
162 P 23.01.2022 Eurofasteners Tabasalu Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
163 P 23.01.2022 BC Connection Harku vald/Taltech BS Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
164 P 23.01.2022 Play Arena/Altius II Raadius Arhitektid Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
044 P 23.01.2022 11:00 Rapla Korvpallikool Audentese SK Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
052 P 23.01.2022 12:30 PÄRNU SPORDIKOOL Audentese Spordiklubi Pärnu Spordihall TU19-klassi EMV
045 P 23.01.2022 12:45 Kadrina Karud SK Haapsalu Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
036 P 23.01.2022 13:00 TalTech/NORDAID Vilnius Kibirkštis - MRU Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Naiste Balti Liiga
053 P 23.01.2022 13:30 TalTech BS/Altius Rapla Korvpallikool Play Arena TU19-klassi EMV
005 P 23.01.2022 14:00 Saku KK SK Nord/Cramo 2008 Saku valla spordikeskus PU14-klassi EMV
027 P 23.01.2022 14:00 Tartu Ülikool/Tartu Bussikeskus KK Viimsi U14 Must Tartu, TÜ sph (punane saal) PU14-klassi EMV
046 P 23.01.2022 15:00 Audentese SK Kadrina Karud Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
047 P 23.01.2022 16:45 SK Haapsalu Rapla Korvpallikool Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
012 E 24.01.2022 Moskva CSKA BC Kalev/Cramo VTB Ühisliiga
121 K 26.01.2022 19:00 VALMIERA GLASS VIA BK Liepaja Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
122 K 26.01.2022 19:00 BK Ogre BK Ventspils Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
123 K 26.01.2022 19:00 TalTech Tartu Ülikool Maks & Moorits Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
071 N 27.01.2022 18:15 Rapla Korvpallikool Keila Korvpallikool II Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
124 N 27.01.2022 19:00 BC Kalev/Cramo Pärnu Sadam Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
082 R 28.01.2022 18:30 Tartu Kalev/Estiko Tartu Ülikool/Eviko Turu tn spordihoone Saku I liiga
080 R 28.01.2022 18:45 G4S Noorteliiga SK Nord Aid/Cramo Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
 
... 3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
E 25.10.2021 12:30 Poiste treenerite toimkond
K 27.10.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 27.10.2021 13:30 Naiste korvpalli komisjon
E 08.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 10.11.2021 15:00 Juhatuse koosolek
E 15.11.2021 11:00 Naiste ja tüdrukute liigade klubide esindajate koosolek
K 17.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 22.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
T 23.11.2021 10:00 Meistriliiga nõukogu
N 09.12.2021 10:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
Sünnipäevad
Täna, 24. oktoober
Heiki Riives (40)
Vaiko Riives (40)
Andry Sinivee (33)
Homme, 25. oktoober
Marko Parkonen (41)
Hugo Toom (19)
Sulge

Ülekanded