ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
075 R 22.01.2021 19:00 BC Viljandi vald/Eesti Maavara Terminal Oil Kolga-Jaani Põhikool Saku II liiga
077 R 22.01.2021 19:30 Kadrina Karud Tamsalu Los Toros/TALTECH Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
074 R 22.01.2021 20:00 KK HITO/BC Karjamaa Võrumaa Jõhvi Spordihall Saku II liiga
098 P 24.01.2021 KK Viimsi BA Tallinna Kalev Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
099 P 24.01.2021 Ehton/Föönix A4 Haldus Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
100 P 24.01.2021 BC Torm Keila KK Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
101 P 24.01.2021 Alexela/Mediq Eesti Kontsertlavad.ee Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
102 P 24.01.2021 Jokker IBIS Tallinn/Hausers Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
103 P 24.01.2021 Rae Koss/Hansaviimistlus Harku vald Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
104 P 24.01.2021 Play Arena/Altius TalTech BS/TSK Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
105 P 24.01.2021 DSV Audentese Spordiklubi/Tallinna Ülikool Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
045 P 24.01.2021 11:00 Rakvere Spordikool/Tarvas II SK Nord Aid/Cramo Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
025 P 24.01.2021 11:00 Nõo Lihavürst BC Karl Infra Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
032 P 24.01.2021 12:00 Rapla Korvpallikool KK Viimsi/TSK Rapla, Sadolin Spordihoone PU18-klassi EMV
039 P 24.01.2021 12:30 Audentese SK Tartu Ülikooli KK/EVIKO Tallinn, Audentese Spordikeskus PU18-klassi EMV
060 P 24.01.2021 13:00 Rakvere Spordikool/Tarvas TalTech BS/Fenster/TSK Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
026 P 24.01.2021 13:00 Runso Masinakaubandus BC Elva Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
027 P 24.01.2021 15:00 KK Põltsamaa/ TÄV Grupp Tevo Ehituskaup Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
028 P 24.01.2021 17:00 YliCool Kambja vald Elva Spordihoone Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon
033 E 25.01.2021 Korvpallinaiskond OSK Luunja vald *kuupäev täpsustamisel Naiste esiliiga
076 T 26.01.2021 18:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium KK Viimsi Iisaku Gümnaasium Saku II liiga
034 T 26.01.2021 18:00 Pärnu Spordikool BC Elva/CHK Pärnu sph (väike väljak) Naiste esiliiga
035 K 27.01.2021 Narva PSK Audentese Spordiklubi *kuupäev täpsustamisel Naiste esiliiga
077 K 27.01.2021 18:20 Rapla Korvpallikool Alutaguse Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
079 N 28.01.2021 17:30 Tamsalu Los Toros/TALTECH Tartu Kalev/Estiko Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Saku I liiga
078 N 28.01.2021 20:30 Siris/Starforest BC Viljandi vald/Eesti Maavara Pauluse spordihall Saku II liiga
079 N 28.01.2021 20:30 Keila Korvpallikool II/Balteco KK HITO/BC Karjamaa Keila Tervisekeskus Saku II liiga
036 R 29.01.2021 Rapla Korvpallikool Keila Korvpallikool *kuupäev täpsustamisel Naiste esiliiga
081 R 29.01.2021 18:30 G4S Noorteliiga Tartu Ülikool II Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
082 R 29.01.2021 18:30 SK Nord Aid/Cramo Keila Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
084 R 29.01.2021 19:00 KK Viimsi/Noto Eesti Maaülikool/Skarcon Karulaugu Spordikeskus Saku I liiga
080 R 29.01.2021 19:00 Jõgeva VSK/Tartu Ülikool Võrumaa Kuremaa ujula spordihoone Saku II liiga
083 R 29.01.2021 19:30 Kadrina Karud KA Tallinna Kalev/TSK Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
080 R 29.01.2021 20:15 Paide Viking Window Rae Koss/Hansaviimistlus Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
005 P 31.01.2021 Narva PSK Korvpallinaiskond OSK *kuupäev täpsustamisel Naiste esiliiga
106 P 31.01.2021 BA Tallinna Kalev Rae Koss/Hansaviimistlus Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
107 P 31.01.2021 Play Arena/Altius Jokker Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
108 P 31.01.2021 DSV Alexela/Mediq Eesti Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
109 P 31.01.2021 Audentese Spordiklubi/Tallinna Ülikool BC Torm Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
110 P 31.01.2021 TalTech BS/TSK Ehton/Föönix Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
111 P 31.01.2021 IBIS Tallinn/Hausers KK Viimsi Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
112 P 31.01.2021 Kontsertlavad.ee Baar Balti Jaamas Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
113 P 31.01.2021 Keila KK A4 Haldus Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon
081 K 03.02.2021 18:20 Rapla Korvpallikool Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
083 K 03.02.2021 18:30 Terminal Oil KK HITO/BC Karjamaa Tartu, EMÜ sph (väike väljak) Saku II liiga
082 K 03.02.2021 19:15 KK Viimsi Jõgeva VSK/Tartu Ülikool Karulaugu spk (väike väljak) Saku II liiga
085 N 04.02.2021 18:00 Kadrina Karud Tartu Ülikool II Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
085 R 05.02.2021 BC Viljandi vald/Eesti Maavara Keila Korvpallikool II/Balteco *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
088 R 05.02.2021 18:30 Tartu Kalev/Estiko SK Nord Aid/Cramo Turu tn spordihoone Saku I liiga
086 R 05.02.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus Tamsalu Los Toros/TALTECH Jüri Spordihoone Saku I liiga
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19
 
Sünnipäevad
Täna, 25. oktoober
Marko Parkonen (40)
Hugo Toom (18)
Homme, 26. oktoober
Andrus Aavaste (50)
Elina Arro (45)
Hendrik Eelmäe (20)
Kalle Ilves (80)
Tiina Kõva (37)
Sulge

Ülekanded