ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
ROAD to MILAN2022

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
114 L 04.03.2023 17:00 Haapsalu Keila Korvpallikool Haapsalu Wiedemanni sph Saku II liiga
709 L 04.03.2023 17:00 BK Ogre BC Tarvas Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
710 L 04.03.2023 17:00 Viimsi/Sportland BK Ventspils Forus Spordikeskus Viimsi Paf Estonian-Latvian Basketball League
711 L 04.03.2023 17:00 BK Liepaja BC Prometey Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
714 P 05.03.2023 Keila KK TalTech/OPTIBET Keila Tervisekeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
715 P 05.03.2023 Tartu Ülikool Maks & Moorits BC Kalev/Cramo Tartu, TÜ sph (Kullami peaväljak) Paf Estonian-Latvian Basketball League
115 E 06.03.2023 19:30 TALTECH BS/FENSTER/TSK KK Viimsi III Kristiine spordimaja Saku II liiga
716 K 08.03.2023 BC Kalev/Cramo Latvijas Universitate Nord Cramo Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
717 K 08.03.2023 TalTech/OPTIBET BC Tarvas Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
109 K 08.03.2023 18:45 Audentese spordigümnaasium Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
718 K 08.03.2023 19:00 BK Ventspils Pärnu Sadam Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
719 K 08.03.2023 19:00 VEF Riga Viimsi/Sportland Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
720 K 08.03.2023 19:00 BK Liepaja VALMIERA GLASS VIA Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
116 K 08.03.2023 19:40 Keila Korvpallikool Rae Spordikool Keila Kooli Pargimaja Saku II liiga
117 N 09.03.2023 19:30 Tartu Ülikool/Septicum KK HITO/BC KARJAMAA Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku II liiga
110 R 10.03.2023 18:30 SK Nord/Cramo Paide Viking Window Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
112 R 10.03.2023 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus Tartu Ülikool/Estiko Jüri Spordihoone Saku I liiga
114 R 10.03.2023 19:00 Kuremaa SK Tamsalu Los Toros/TalTech Kuremaa ujula spordihoone Saku I liiga
118 R 10.03.2023 19:00 SK Tünamo KK Askus Jetoil Paikuse spordikeskus Saku II liiga
113 R 10.03.2023 19:30 KK Viimsi II Tere Kadrina Karud Forus spk Viimsi (väike väljak) Saku I liiga
111 R 10.03.2023 20:00 Eesti Maaülikool/Skarcon TSA Kalev Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
119 R 10.03.2023 20:00 Audentese SK/Tallinna Ülikool/TSK Rapla Korvpallikool Tallinn, Audentes (väike saal) Saku II liiga
721 L 11.03.2023 Tallinna Kalev/Audentes TalTech/OPTIBET Tallinn, Audentese Spordikeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
723 L 11.03.2023 BC Kalev/Cramo Keila KK Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
724 L 11.03.2023 AVIS UTILITAS RAPLA VALMIERA GLASS VIA Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
004 L 11.03.2023 12:30 Rapla Korvpallikool Pärnu Spordikool Rapla, Sadolin Spordihoone TU16-klassi EMV
010 L 11.03.2023 15:00 Audentese Spordiklubi/TSK SK Nord/Cramo Tallinn, Audentes (väike saal) TU16-klassi EMV
725 L 11.03.2023 17:00 BK Liepaja Pärnu Sadam Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
726 L 11.03.2023 17:00 BC Tarvas Tartu Ülikool Maks & Moorits Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
722 L 11.03.2023 17:15 BK Ventspils VEF Riga Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
120 L 11.03.2023 18:00 Rock Tartu Terminal Haapsalu Turu tn spordihoone Saku II liiga
014 P 12.03.2023 12:30 Pärnu Spordikool Rapla Korvpallikool Pärnu Spordihall TU19-klassi EMV
728 P 12.03.2023 15:00 Latvijas Universitate BC Prometey Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
727 P 12.03.2023 17:00 BK Ogre Pärnu Sadam Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
730 T 14.03.2023 BC Tarvas VEF Riga Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
729 T 14.03.2023 19:00 VALMIERA GLASS VIA BK Ventspils Valmieras Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
056 T 14.03.2023 19:30 KK Viimsi III Tartu Ülikool/Septicum Forus spk Viimsi (väike väljak) Saku II liiga
731 K 15.03.2023 Tartu Ülikool Maks & Moorits BK Ogre Tartu, TÜ sph (Kullami peaväljak) Paf Estonian-Latvian Basketball League
733 K 15.03.2023 Pärnu Sadam Tallinna Kalev/Audentes Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
734 K 15.03.2023 TalTech/OPTIBET BC Kalev/Cramo Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
742 K 15.03.2023 18:30 Latvijas Universitate AVIS UTILITAS RAPLA Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
115 K 15.03.2023 18:45 Audentese spordigümnaasium Kuremaa SK Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
732 K 15.03.2023 19:30 Viimsi/Sportland VEF Riga Forus Spordikeskus Viimsi Paf Estonian-Latvian Basketball League
121 K 15.03.2023 19:40 Keila Korvpallikool TALTECH BS/FENSTER/TSK Keila Kooli Pargimaja Saku II liiga
117 N 16.03.2023 Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium KK Viimsi II Saku I liiga
116 N 16.03.2023 18:00 Tamsalu Los Toros/TalTech Rae Koss/Hansaviimistlus Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Saku I liiga
118 R 17.03.2023 19:00 TSA Kalev SK Nord/Cramo RING Sport&saunad pallisaal Saku I liiga
123 R 17.03.2023 19:00 Rae Spordikool SK Tünamo Jüri Spordihoone Saku II liiga
735 R 17.03.2023 19:00 VALMIERA GLASS VIA Keila KK Valmieras Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
120 R 17.03.2023 19:15 Tere Kadrina Karud Eesti Maaülikool/Skarcon Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 28. september
Valdek Pukk (61)
Mikk Teder (35)
Homme, 29. september
Ron Laanemaa (18)
Maksim Maksõmiv (40)
Orm Naarits (56)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Rootsi | FIBA World Cup 2023 Qualifiers