ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
029 P 08.03.2020 12:00 Kuldre Kool/Baltic Steelarc KK Viimsi U14 Must Kuldre kool PU14-klassi EMV
089 P 08.03.2020 12:00 Audentese SK Rapla/Kohila Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
149 P 08.03.2020 12:00 Keila Korvpallikool I SK Nord I Keila Tervisekeskus PU14-klassi EMV
706 P 08.03.2020 12:00 Viljandi SK/Paide KK7 Rakvere Spordikool/Tarvas Paide E-Piim Spordihall PU14-klassi EMV
010 P 08.03.2020 12:00 Pärnu Spordikool KA Tallinna Kalev Pärnu Spordihall TU18-klassi EMV
045 P 08.03.2020 12:30 Tartu Ülikooli KK/Kotkad TalTech BS/Haabersti SK Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
157 P 08.03.2020 12:45 Korvpalliklubi Pärnu GAG Korvpalliklubi U14 Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
022 P 08.03.2020 13:00 Saku KK TalTech BS/Rae SK Saku valla spordikeskus PU14-klassi EMV
027 P 08.03.2020 13:00 BC STAR Audentese Spordiklubi/Siili PK II Tallinna Südalinna kool TU16-klassi EMV
030 P 08.03.2020 13:30 Tartu Ülikooli KK/Lõvid Reinar Halliku Korvpallikool I Kuldre kool PU14-klassi EMV
029 P 08.03.2020 14:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO SK Nord Tartu, TÜ sph PU18-klassi EMV
043 P 08.03.2020 14:00 Rakvere Spordikool/Tarvas TalTech BS/Fenster/TSK Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
023 P 08.03.2020 14:00 Tartu Kalev Audentese Spordiklubi/TSK Tartu Korvpallikool TU18-klassi EMV
031 P 08.03.2020 15:30 KK Viimsi U14 Must Tartu Ülikooli KK/Lõvid Kuldre kool PU14-klassi EMV
046 P 08.03.2020 15:30 SK Nord II Tartu Ülikooli KK/Kotkad Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
158 P 08.03.2020 15:45 Kesklinna KK U14 Korvpalliklubi Pärnu Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
032 P 08.03.2020 17:00 Reinar Halliku Korvpallikool I Kuldre Kool/Baltic Steelarc Kuldre kool PU14-klassi EMV
047 P 08.03.2020 17:00 TalTech BS/Haabersti SK Tartu Ülikooli KK/Draakonid Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
189 P 08.03.2020 17:00 Tallinna Kalev/TLÜ Rakvere Tarvas Sõle Spordikeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
159 P 08.03.2020 17:30 GAG Korvpalliklubi U14 Rapla Korvpallikool Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
188 P 08.03.2020 17:30 Latvijas Universitate AVIS UTILITAS Rapla Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
191 P 08.03.2020 18:00 TALTECH VEF Riga Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
121 E 09.03.2020 Alutaguse KK Keila Korvpallikool *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
122 E 09.03.2020 Iisaku Gümnaasium/RHKK Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
124 E 09.03.2020 Võrumaa BC Eesti Maavara/Baltic Agro *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
193 K 11.03.2020 Rakvere Tarvas Jurmala Betsafe Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
123 K 11.03.2020 18:40 Terminal Oil Rapla Korvpallikool Tartu, EMÜ sph Saku II liiga
192 K 11.03.2020 19:00 Tartu Ülikool TALTECH Tartu, TÜ sph Paf Estonian-Latvian Basketball League
194 K 11.03.2020 19:30 BK Liepaja Latvijas Universitate Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
115 N 12.03.2020 19:30 Tartu Ülikool/Kuremaa SK KK Viimsi/Noto Tartu, TÜ sph Saku I liiga
116 N 12.03.2020 20:15 Eesti Maaülikool/SKARCON KK HITO/BC Karjamaa Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
119 R 13.03.2020 17:45 Balteco Tartu Kalev/Estiko Tallinn, Sõbra sph Saku I liiga
118 R 13.03.2020 19:15 Kadrina Karud Tamsalu Los Toros/TALTECH Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
117 R 13.03.2020 19:30 KA Tallinna Kalev/TSK G4S Noorteliiga Tallinn, Lasnamäe SMM Saku I liiga
126 R 13.03.2020 19:30 Tartu Ülikooli Korvpallikool KA Tallinna Kalev Tartu, TÜ sph Saku II liiga
120 R 13.03.2020 20:15 Paide Viking Window Betoonimeister/SK Nord/Cramo Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
141 L 14.03.2020 11:30 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska KK HITO/BC Karjamaa U15 Värska Gümnaasium PU16-klassi EMV
015 L 14.03.2020 12:00 Erkmaa KK Kose Spordikool Kambja sph PU16-klassi EMV
138 L 14.03.2020 12:00 Saku KK Orissaare Sport Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
028 L 14.03.2020 12:00 BC STAR Audentese Spordiklubi/Siili PK I Tallinna Südalinna kool TU16-klassi EMV
055 L 14.03.2020 12:00 KA Tallinna Kalev Rapla Korvpallikool Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU16-klassi EMV
032 L 14.03.2020 13:00 SK Nord 2005/TSK Audentese SK I Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
142 L 14.03.2020 13:15 Tartu Kalevi Palliklubi Reinar Halliku Korvpallikool Värska Gümnaasium PU16-klassi EMV
033 L 14.03.2020 14:45 SK Nord 2004 Rakvere Spordikool/Tarvas Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
139 L 14.03.2020 15:00 Audentese SK II Orissaare Sport Saku valla spordikeskus PU16-klassi EMV
143 L 14.03.2020 15:30 KK HITO/BC Karjamaa U15 Tartu Kalevi Palliklubi Värska Gümnaasium PU16-klassi EMV
195 L 14.03.2020 17:00 BK Ogre BC Kalev/Cramo Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16
 
Sünnipäevad
Täna, 6. detsember
Mihkel Filipenko (29)
Mariel Gregor (39)
Mihkel Kirves (23)
Rene Rooneem (29)
Raigo Sooär (35)
Viktor Viktorov (67)
Homme, 7. detsember
Kristjan Einroos (39)
Tanel Pastarus (39)
Ester Sädemets-Johanson (67)
Sulge

Ülekanded