ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
ROAD to MILAN2022

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
188 L 11.02.2023 17:00 BC Tarvas AVIS UTILITAS RAPLA Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
189 L 11.02.2023 17:00 VALMIERA GLASS VIA BC Kalev/Cramo Valmieras Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
187 L 11.02.2023 17:15 VEF Riga BC Prometey Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
101 L 11.02.2023 18:00 Rock Tartu Terminal KK Askus Jetoil Turu tn spordihoone Saku II liiga
004 P 12.02.2023 Eesti Kreeka EuroBasketW 2023 kvalifikatsioon
192 P 12.02.2023 TalTech/OPTIBET BK Ventspils Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
193 P 12.02.2023 Tartu Ülikool Maks & Moorits Pärnu Sadam Tartu, TÜ sph (Kullami peaväljak) Paf Estonian-Latvian Basketball League
191 P 12.02.2023 17:00 Viimsi/Sportland Latvijas Universitate Forus Spordikeskus Viimsi Paf Estonian-Latvian Basketball League
194 T 14.02.2023 19:30 BC Prometey Keila KK Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
195 K 15.02.2023 TalTech/OPTIBET Viimsi/Sportland Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
196 K 15.02.2023 19:30 BC Prometey Tallinna Kalev/Audentes Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
097 N 16.02.2023 Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium Tartu Ülikool/Estiko Saku I liiga
098 N 16.02.2023 18:00 Tamsalu Los Toros/TalTech Tere Kadrina Karud Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Saku I liiga
103 N 16.02.2023 18:15 Rapla Korvpallikool TALTECH BS/FENSTER/TSK Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
197 R 17.02.2023 BC Tarvas BC Kalev/Cramo Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
198 R 17.02.2023 Tartu Ülikool Maks & Moorits BC Prometey Tartu, TÜ sph (Kullami peaväljak) Paf Estonian-Latvian Basketball League
106 R 17.02.2023 17:30 Rae Spordikool Rock Tartu Terminal Jüri Spordihoone Saku II liiga
102 R 17.02.2023 19:00 TSA Kalev Audentese spordigümnaasium RING Sport&saunad pallisaal Saku I liiga
100 R 17.02.2023 19:30 KK Viimsi II Eesti Maaülikool/Skarcon Forus spk Viimsi (väike väljak) Saku I liiga
101 R 17.02.2023 19:30 Paide Viking Window Kuremaa SK Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
104 R 17.02.2023 19:30 Tartu Ülikool/Septicum SK Tünamo Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku II liiga
099 R 17.02.2023 19:45 Rae Koss/Hansaviimistlus SK Nord/Cramo Jüri Spordihoone Saku I liiga
105 R 17.02.2023 20:00 KK HITO/BC KARJAMAA Audentese SK/Tallinna Ülikool/TSK Jõhvi Spordihall Saku II liiga
107 L 18.02.2023 12:30 KK Askus Jetoil Keila Korvpallikool Hiiumaa Spordikeskus Saku II liiga
108 L 18.02.2023 17:00 Haapsalu KK Viimsi III Haapsalu Wiedemanni sph Saku II liiga
199 L 18.02.2023 17:00 AVIS UTILITAS RAPLA TalTech/OPTIBET Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
701 P 19.02.2023 Keila KK Tallinna Kalev/Audentes Keila Tervisekeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
702 P 19.02.2023 17:00 Viimsi/Sportland Pärnu Sadam Forus Spordikeskus Viimsi Paf Estonian-Latvian Basketball League
405 R 24.02.2023 Eesti Sloveenia Tallinn, Saku Suurhall MM 2023 kvalifikatsioon
021 L 25.02.2023 11:30 Pärnu Spordikool SK Nord/Cramo Pärnu Spordihall TU16-klassi EMV
406 E 27.02.2023 Rootsi Eesti MM 2023 kvalifikatsioon
109 E 27.02.2023 19:30 TALTECH BS/FENSTER/TSK Rock Tartu Terminal Kristiine spordimaja Saku II liiga
110 T 28.02.2023 19:30 KK Viimsi III Audentese SK/Tallinna Ülikool/TSK Forus spk Viimsi (väike väljak) Saku II liiga
703 K 01.03.2023 TalTech/OPTIBET Pärnu Sadam Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
704 K 01.03.2023 18:30 Latvijas Universitate VEF Riga Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
705 K 01.03.2023 19:30 Viimsi/Sportland BC Prometey Forus Spordikeskus Viimsi Paf Estonian-Latvian Basketball League
104 N 02.03.2023 18:00 Tamsalu Los Toros/TalTech Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Saku I liiga
111 N 02.03.2023 18:15 Rapla Korvpallikool Tartu Ülikool/Septicum Rapla, Sadolin Spordihoone Saku II liiga
103 N 02.03.2023 19:30 KK Viimsi II TSA Kalev Forus spk Viimsi (väike väljak) Saku I liiga
708 R 03.03.2023 Tallinna Kalev/Audentes VALMIERA GLASS VIA Tallinn, Audentes (suur saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
112 R 03.03.2023 19:00 SK Tünamo KK HITO/BC KARJAMAA Paikuse spordikeskus Saku II liiga
113 R 03.03.2023 19:00 Rae Spordikool KK Askus Jetoil Jüri Spordihoone Saku II liiga
706 R 03.03.2023 19:00 BC Kalev/Cramo BK Ventspils Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
108 R 03.03.2023 19:15 Tere Kadrina Karud Audentese spordigümnaasium Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
106 R 03.03.2023 19:30 Paide Viking Window Rae Koss/Hansaviimistlus Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
107 R 03.03.2023 19:30 Tartu Ülikool/Estiko Kuremaa SK Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
707 R 03.03.2023 19:30 Keila KK Tartu Ülikool Maks & Moorits Keila Tervisekeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
105 R 03.03.2023 20:00 Eesti Maaülikool/Skarcon SK Nord/Cramo Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
712 L 04.03.2023 Pärnu Sadam Latvijas Universitate Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
713 L 04.03.2023 AVIS UTILITAS RAPLA VEF Riga Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 28. september
Valdek Pukk (61)
Mikk Teder (35)
Homme, 29. september
Ron Laanemaa (18)
Maksim Maksõmiv (40)
Orm Naarits (56)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Rootsi | FIBA World Cup 2023 Qualifiers