ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
174 K 26.02.2020 19:00 BC Kalev/Cramo Rakvere Tarvas Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
175 K 26.02.2020 19:00 VALMIERA GLASS VIA BK Liepaja Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
176 K 26.02.2020 19:00 VEF Riga Tartu Ülikool Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
177 R 28.02.2020 TALTECH BC Valga-Valka/Maks&Moorits *to be confirmed Paf Estonian-Latvian Basketball League
178 L 29.02.2020 17:00 BK Ventspils AVIS UTILITAS Rapla Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
179 L 29.02.2020 17:00 VEF Riga BK Ogre Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
180 L 29.02.2020 17:00 Tallinna Kalev/TLÜ Latvijas Universitate Sõle Spordikeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
082 P 01.03.2020 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas Keila Korvpallikool I Rakvere, Rahu hall PU14-klassi EMV
195 P 01.03.2020 16:30 SK Nord I Saku KK Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
115 E 02.03.2020 Iisaku Gümnaasium/RHKK Alutaguse KK *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
116 E 02.03.2020 Keila Korvpallikool Terminal Oil *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
119 E 02.03.2020 BC Eesti Maavara/Baltic Agro KA Tallinna Kalev *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
120 E 02.03.2020 Tartu Kalevi Palliklubi Tartu Ülikooli Korvpallikool *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
184 K 04.03.2020 Pärnu Sadam BK Liepaja Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
094 K 04.03.2020 19:00 TALTECH BC Kalev/Cramo Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
182 K 04.03.2020 19:00 Tartu Ülikool Rakvere Tarvas Tartu, TÜ sph Paf Estonian-Latvian Basketball League
183 K 04.03.2020 19:00 VALMIERA GLASS VIA Tallinna Kalev/TLÜ Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
110 N 05.03.2020 19:00 Tartu Kalev/Estiko Eesti Maaülikool/SKARCON Turu tn spordihoone Saku I liiga
185 N 05.03.2020 19:00 AVIS UTILITAS Rapla BC Valga-Valka/Maks&Moorits Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
109 N 05.03.2020 19:30 Tartu Ülikool/Kuremaa SK Tamsalu Los Toros/TALTECH Tartu, TÜ sph Saku I liiga
117 N 05.03.2020 20:30 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Võrumaa Jüri Spordihoone Saku II liiga
113 R 06.03.2020 17:45 Balteco KA Tallinna Kalev/TSK Tallinn, Sõbra sph Saku I liiga
111 R 06.03.2020 18:30 Betoonimeister/SK Nord/Cramo G4S Noorteliiga Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
114 R 06.03.2020 19:15 Kadrina Karud KK HITO/BC Karjamaa Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
112 R 06.03.2020 20:15 Paide Viking Window KK Viimsi/Noto Paide E-Piim Spordihall Saku I liiga
058 L 07.03.2020 11:00 KK Viimsi U16 Must/TSK Kuremaa SK/Jõgeva valla SK Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
058 L 07.03.2020 11:30 Audentese Spordiklubi/Siili PK I KA Tallinna Kalev Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
071 L 07.03.2020 12:00 Kose Spordikool SK Nord 2005/TSK Kose Gümnaasium PU16-klassi EMV
096 L 07.03.2020 12:00 BC STAR KK HITO/BC Karjamaa Tallinna Südalinna kool PU16-klassi EMV
059 L 07.03.2020 12:45 KK Viimsi U15 Must Tartu Ülikooli Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
046 L 07.03.2020 13:00 Sillamäe Kalev Rapla Korvpallikool Sillamäe spordihoone TU16-klassi EMV
097 L 07.03.2020 13:45 TalTech BS/Rae SK Rakvere Spordikool/Tarvas II Tallinna Südalinna kool PU16-klassi EMV
031 L 07.03.2020 14:45 SK Nord 2004 Rapla Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
048 L 07.03.2020 15:00 Audentese Spordiklubi Pärnu Spordikool Tallinn, Audentese Spordikeskus TU16-klassi EMV
007 L 07.03.2020 15:30 Keila Korvpallikool I Erkmaa KK Keila Tervisekeskus PU16-klassi EMV
060 L 07.03.2020 15:45 Kuremaa SK/Jõgeva valla SK KK Viimsi U15 Must Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
098 L 07.03.2020 16:15 KK HITO/BC Karjamaa TalTech BS/Rae SK Tallinna Südalinna kool PU16-klassi EMV
085 L 07.03.2020 16:30 Rakvere Spordikool/Tarvas Audentese SK I Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
187 L 07.03.2020 17:00 Jurmala Betsafe BK Ogre Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale Paf Estonian-Latvian Basketball League
061 L 07.03.2020 17:30 Tartu Ülikooli Korvpallikool KK Viimsi U16 Must/TSK Karulaugu Spordikeskus PU16-klassi EMV
099 L 07.03.2020 18:00 Rakvere Spordikool/Tarvas II BC STAR Tallinna Südalinna kool PU16-klassi EMV
186 L 07.03.2020 19:00 VALMIERA GLASS VIA BK Ventspils Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
118 L 07.03.2020 19:45 KK Viimsi Rapla Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus Saku II liiga
190 P 08.03.2020 BC Valga-Valka/Maks&Moorits Pärnu Sadam Valga Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
044 P 08.03.2020 11:00 Tartu Ülikooli KK/Draakonid SK Nord II Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
156 P 08.03.2020 11:00 Rapla Korvpallikool Kesklinna KK U14 Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
712 P 08.03.2020 11:00 Orissaare Sport BC Kalev/Saaremaa Spordikool Orissaare Spordihoone PU14-klassi EMV
006 P 08.03.2020 12:00 KK Viimsi Keila Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus PU18-klassi EMV
013 P 08.03.2020 12:00 Rapla Korvpallikool TalTech BS/TSK Rapla, Sadolin Spordihoone PU18-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16
 
Sünnipäevad
Täna, 6. detsember
Mihkel Filipenko (29)
Mariel Gregor (39)
Mihkel Kirves (23)
Rene Rooneem (29)
Raigo Sooär (35)
Viktor Viktorov (67)
Homme, 7. detsember
Kristjan Einroos (39)
Tanel Pastarus (39)
Ester Sädemets-Johanson (67)
Sulge

Ülekanded