ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
071 P 19.12.2021 Estonian Business School Genius Sports Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
072 P 19.12.2021 Ehton/Föönix Nordauto Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
139 P 19.12.2021 BC Connection SkyMobile Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
140 P 19.12.2021 Play Arena/Altius II Exmet Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
141 P 19.12.2021 Raadius Arhitektid Wildix/Esecom Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
143 P 19.12.2021 Tabasalu TalTech BS/SK Rim Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
138 P 19.12.2021 17:00 Saku KK Puhhid Saku valla spordikeskus Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
018 P 19.12.2021 19:30 Eurofasteners BC Southwestern Peetri Põhikool Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
010 E 20.12.2021 BC Kalev/Cramo Peterburi Zenit VTB Ühisliiga
006 T 21.12.2021 BC Kalev/Cramo Bursa Tofas Basketball Champions League
083 T 21.12.2021 19:00 AVIS UTILITAS RAPLA KK Viimsi/Sportland Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
085 K 22.12.2021 Pärnu Sadam BK Ogre Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
088 K 22.12.2021 TalTech Rakvere Tarvas Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
084 K 22.12.2021 17:00 Latvijas Universitate BK Liepaja Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
087 K 22.12.2021 19:00 VALMIERA GLASS VIA Tartu Ülikool Maks & Moorits Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
086 K 22.12.2021 19:30 Tallinna Kalev BK Ventspils Sõle Spordikeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
089 T 28.12.2021 KK Viimsi/Sportland BC Kalev/Cramo Forus Spordikeskus Viimsi Paf Estonian-Latvian Basketball League
091 K 29.12.2021 Tartu Ülikool Maks & Moorits BC Kalev/Cramo Tartu, TÜ sph (sinine saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
092 K 29.12.2021 VEF RIGA VALMIERA GLASS VIA Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
093 K 29.12.2021 19:30 Tallinna Kalev Pärnu Sadam Sõle Spordikeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
049 N 30.12.2021 BK Ventspils BK Liepaja Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
090 N 30.12.2021 19:00 AVIS UTILITAS RAPLA TalTech Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
094 T 04.01.2022 BK Ventspils VALMIERA GLASS VIA Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
095 K 05.01.2022 19:00 BK Ogre Rakvere Tarvas Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
147 K 05.01.2022 19:30 BC Connection Wildix/Esecom Tallinna Järveotsa Gümn Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
011 L 08.01.2022 Zielona Gora BC Kalev/Cramo VTB Ühisliiga
015 L 08.01.2022 BS Riga Tallinna Ülikool *kellaaeg täpsustamisel Naiste Balti Liiga
062 L 08.01.2022 11:00 BC Elva YliCool Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
063 L 08.01.2022 13:00 AMG/RULO KK Põltsamaa/ TÄV Grupp Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
064 L 08.01.2022 15:00 Roofix/SL Ehitus BC Karl Infra Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
096 L 08.01.2022 17:00 Latvijas Universitate VEF RIGA Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
098 L 08.01.2022 17:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits BK Ventspils Tartu, TÜ sph (sinine saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
065 L 08.01.2022 17:00 Nõo BC Estiko/Septicum Elva Spordihoone Optibet rahvaliiga Lõuna-Eesti regioon
097 L 08.01.2022 19:00 Rakvere Tarvas BK Liepaja Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
099 P 09.01.2022 Pärnu Sadam Tallinna Kalev *to be confirmed Paf Estonian-Latvian Basketball League
073 P 09.01.2022 Kontsertlavad.ee Keila KK/JP Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
074 P 09.01.2022 Rehpol/Palliklubi Play Arena/Altius Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
075 P 09.01.2022 Paldiski KK/Willenbrock GoSolar/Omniva Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
076 P 09.01.2022 Korvpallikarud Genius Sports Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
077 P 09.01.2022 Estonian Business School Nordauto Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
078 P 09.01.2022 Swedbank Ehton/Föönix Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
144 P 09.01.2022 BC Southwestern Saku KK Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
145 P 09.01.2022 Puhhid SkyMobile Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
146 P 09.01.2022 Eurofasteners Exmet Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
148 P 09.01.2022 Play Arena/Altius II Kiili Spordiklubi Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
149 P 09.01.2022 Raadius Arhitektid TalTech BS/SK Rim Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
150 P 09.01.2022 Harku vald/Taltech BS Tabasalu Põhja regiooni rahvaliiga regular II divisjon
049 P 09.01.2022 12:30 PÄRNU SPORDIKOOL Audentese Spordiklubi/Siili PK Pärnu Spordihall TU19-klassi EMV
016 P 09.01.2022 14:00 Daugavpils Tallinna Ülikool Daugavpils Naiste Balti Liiga
100 P 09.01.2022 17:00 VALMIERA GLASS VIA AVIS UTILITAS RAPLA Vidzemes Olimpiskais Centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
 
... 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  ...
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
E 08.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 10.11.2021 15:00 Juhatuse koosolek
E 15.11.2021 11:00 Naiste ja tüdrukute liigade klubide esindajate koosolek
K 17.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 22.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
T 23.11.2021 10:00 Meistriliiga nõukogu
N 09.12.2021 10:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
Sünnipäevad
Täna, 28. oktoober
Kaur Heinaru (43)
Martin Korjus (28)
Sergei Solovjov (69)
Taavi Tilk (38)
Avo Viil (82)
Homme, 29. oktoober
Merilin Metsalu (34)
Taavi Reigam (59)
Rosemary Rits (29)
Kristjan Voolaid (29)
Sulge

Ülekanded