ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded Pilet
042 P 16.02.2020 14:00 Rakvere Spordikool/Tarvas TalTech BS/TSK Rakvere, Rahu hall PU18-klassi EMV
058 P 16.02.2020 14:00 Keila Korvpallikool TalTech BS/Fenster/TSK Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
070 P 16.02.2020 14:45 Saaremaa Spordikool/SK Vesse Tartu Kalevi Palliklubi Kuressaare Spordikeskus PU18-klassi EMV
012 P 16.02.2020 15:00 Rapla Korvpallikool Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO Alu spordihoone PU18-klassi EMV
041 P 16.02.2020 15:00 Audentese Spordiklubi/Siili PK I Sillamäe Kalev Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
113 P 16.02.2020 15:15 Keila Korvpallikool II Kesklinna KK U14 Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
171 P 16.02.2020 16:30 Latvijas Universitate VALMIERA GLASS VIA Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
114 P 16.02.2020 17:00 SK Nord III GAG Korvpalliklubi U14 Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
172 P 16.02.2020 19:30 TALTECH BK Ogre Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
109 E 17.02.2020 Alutaguse KK Terminal Oil *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
110 E 17.02.2020 Võrumaa Iisaku Gümnaasium/RHKK *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
114 E 17.02.2020 Tartu Kalevi Palliklubi BC Eesti Maavara/Baltic Agro *kuupäev täpsustamisel Saku II liiga
001 N 20.02.2020 Makedoonia Eesti *kellaaeg ja koht täpsustamisel EuroBasket 2021 kvalifikatsioon
104 N 20.02.2020 19:00 G4S Noorteliiga Balteco Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
113 N 20.02.2020 19:30 Tartu Ülikooli Korvpallikool Rapla Korvpallikool Tartu, TÜ sph Saku II liiga
103 N 20.02.2020 20:15 Eesti Maaülikool/SKARCON Paide Viking Window Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
112 N 20.02.2020 20:30 KA Tallinna Kalev Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Tallinna Õismäe Vene Lütseum Saku II liiga
105 R 21.02.2020 18:30 Tartu Kalev/Estiko Tartu Ülikool/Kuremaa SK Turu tn spordihoone Saku I liiga
107 R 21.02.2020 19:00 KK Viimsi/Noto Kadrina Karud Karulaugu Spordikeskus Saku I liiga
108 R 21.02.2020 19:30 KA Tallinna Kalev/TSK KK HITO/BC Karjamaa Tallinn, Lasnamäe SMM Saku I liiga
106 R 21.02.2020 20:00 Tamsalu Los Toros/TALTECH Betoonimeister/SK Nord/Cramo Tamsalu Spordihoone Saku I liiga
119 L 22.02.2020 10:00 Audentese SK II TalTech BS/Rae SK II Tallinn, Audentes (suur saal) PU16-klassi EMV
120 L 22.02.2020 11:45 Saku KK TalTech BS/RIM/Haabersti SK Tallinn, Audentes (suur saal) PU16-klassi EMV
014 L 22.02.2020 12:00 Erkmaa KK SK Nord 2004 Kambja sph PU16-klassi EMV
151 L 22.02.2020 12:00 Orissaare Sport Keila Korvpallikool II Orissaare Spordihoone PU16-klassi EMV
035 L 22.02.2020 12:00 Audentese Spordiklubi/Siili PK I Rapla Korvpallikool Tallinn, Kristiine PMM TU16-klassi EMV
054 L 22.02.2020 12:00 KA Tallinna Kalev BC STAR Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU16-klassi EMV
050 L 22.02.2020 12:45 Audentese SK I Kose Spordikool Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
030 L 22.02.2020 13:00 SK Nord 2005/TSK Keila Korvpallikool I Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
173 L 22.02.2020 14:00 BK Liepaja Jurmala Betsafe Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
078 L 22.02.2020 14:30 Rapla Korvpallikool Rakvere Spordikool/Tarvas Rapla, Sadolin Spordihoone PU16-klassi EMV
121 L 22.02.2020 15:00 TalTech BS/Rae SK II Saku KK Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
152 L 22.02.2020 15:00 Orissaare Sport Korvpalliklubi Pärnu Orissaare Spordihoone PU16-klassi EMV
122 L 22.02.2020 16:45 TalTech BS/RIM/Haabersti SK Audentese SK II Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
111 L 22.02.2020 19:00 KK Viimsi Keila Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus Saku II liiga
155 P 23.02.2020 10:30 Rapla Korvpallikool Korvpalliklubi Pärnu Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
115 P 23.02.2020 11:00 KK Viimsi U13 Must KA Tallinna Kalev/KK Tallinn Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
132 P 23.02.2020 11:00 RSKsPORTKUNDA Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid Kunda Spordikeskus PU14-klassi EMV
006 P 23.02.2020 12:00 TalTech BS/Rae SK Audentese SK Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
076 P 23.02.2020 12:00 Rapla/Kohila Viljandi SK/Paide KK7 Kohila Spordihoone PU14-klassi EMV
116 P 23.02.2020 12:45 BC STAR KA Tallinna Kalev/Maardu Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
133 P 23.02.2020 12:45 Kadrina/Tamsalu Reinar Halliku Korvpallikool II Kunda Spordikeskus PU14-klassi EMV
059 P 23.02.2020 14:00 Keila Korvpallikool Rapla Korvpallikool Keila Tervisekeskus PU18-klassi EMV
066 P 23.02.2020 14:30 SK Nord Rakvere Spordikool/Tarvas Nord Cramo Spordihoone PU18-klassi EMV
036 P 23.02.2020 15:00 TalTech BS/TSK Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
117 P 23.02.2020 15:45 KA Tallinna Kalev/KK Tallinn BC STAR Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
134 P 23.02.2020 16:00 Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid Kadrina/Tamsalu Kunda Spordikeskus PU14-klassi EMV
118 P 23.02.2020 17:30 KA Tallinna Kalev/Maardu KK Viimsi U13 Must Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
135 P 23.02.2020 17:45 Reinar Halliku Korvpallikool II RSKsPORTKUNDA Kunda Spordikeskus PU14-klassi EMV
002 P 23.02.2020 19:00 Eesti Itaalia Tallinn, Saku Suurhall EuroBasket 2021 kvalifikatsioon
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16
 
Sünnipäevad
Täna, 6. detsember
Mihkel Filipenko (29)
Mariel Gregor (39)
Mihkel Kirves (23)
Rene Rooneem (29)
Raigo Sooär (35)
Viktor Viktorov (67)
Homme, 7. detsember
Kristjan Einroos (39)
Tanel Pastarus (39)
Ester Sädemets-Johanson (67)
Sulge

Ülekanded