ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
ROAD to MILAN2022

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
166 L 28.01.2023 17:00 BK Ogre Tallinna Kalev/Audentes Ogres 1. vidusskola Paf Estonian-Latvian Basketball League
167 L 28.01.2023 17:00 BK Liepaja BC Kalev/Cramo Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
169 L 28.01.2023 17:00 AVIS UTILITAS RAPLA Viimsi/Sportland Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
165 L 28.01.2023 18:30 BC Prometey Pärnu Sadam Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
170 P 29.01.2023 TalTech/OPTIBET VALMIERA GLASS VIA Tallinn, TalTech Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
171 P 29.01.2023 Keila KK BK Ventspils Keila Tervisekeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
172 K 01.02.2023 Pärnu Sadam BC Tarvas Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
085 K 01.02.2023 18:45 Audentese spordigümnaasium KK Viimsi II Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
173 K 01.02.2023 19:00 BC Kalev/Cramo AVIS UTILITAS RAPLA Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
091 K 01.02.2023 19:40 Keila Korvpallikool Rock Tartu Terminal Keila Kooli Pargimaja Saku II liiga
086 N 02.02.2023 Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium Rae Koss/Hansaviimistlus Saku I liiga
087 N 02.02.2023 18:00 Tamsalu Los Toros/TalTech Eesti Maaülikool/Skarcon Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Saku I liiga
092 N 02.02.2023 19:30 Tartu Ülikool/Septicum TALTECH BS/FENSTER/TSK Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku II liiga
175 R 03.02.2023 BC Tarvas BK Ogre Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
088 R 03.02.2023 18:30 SK Nord/Cramo Kuremaa SK Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
095 R 03.02.2023 19:00 Rae Spordikool Rapla Korvpallikool Jüri Spordihoone Saku II liiga
089 R 03.02.2023 19:15 Tere Kadrina Karud Paide Viking Window Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
090 R 03.02.2023 19:30 Tartu Ülikool/Estiko TSA Kalev Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
174 R 03.02.2023 19:30 Keila KK BK Liepaja Keila Tervisekeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
093 R 03.02.2023 20:00 Audentese SK/Tallinna Ülikool/TSK SK Tünamo Tallinn, Audentes (väike saal) Saku II liiga
094 R 03.02.2023 20:00 KK HITO/BC KARJAMAA Haapsalu Jõhvi Spordihall Saku II liiga
178 L 04.02.2023 AVIS UTILITAS RAPLA Tartu Ülikool Maks & Moorits Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
096 L 04.02.2023 12:30 KK Askus Jetoil KK Viimsi III Hiiumaa Spordikeskus Saku II liiga
179 L 04.02.2023 15:00 Latvijas Universitate Tallinna Kalev/Audentes Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
176 L 04.02.2023 17:00 Pärnu Sadam VALMIERA GLASS VIA Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
177 L 04.02.2023 18:30 BC Prometey BC Kalev/Cramo Rimi Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
013 P 05.02.2023 12:30 Pärnu Spordikool TalTech BS/Altius Pärnu Spordihall TU19-klassi EMV
004 P 05.02.2023 17:00 Audentese Spordiklubi/TSK Rapla Korvpallikool Tallinn, Audentese Spordikeskus TU19-klassi EMV
180 P 05.02.2023 17:00 Viimsi/Sportland Keila KK Forus Spordikeskus Viimsi Paf Estonian-Latvian Basketball League
097 E 06.02.2023 19:30 TALTECH BS/FENSTER/TSK KK HITO/BC KARJAMAA Kristiine spordimaja Saku II liiga
181 T 07.02.2023 19:00 BK Ventspils BK Liepaja Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
098 T 07.02.2023 19:30 KK Viimsi III Rae Spordikool Forus spk Viimsi (väike väljak) Saku II liiga
182 K 08.02.2023 BC Tarvas VALMIERA GLASS VIA Rakvere Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
183 K 08.02.2023 Tartu Ülikool Maks & Moorits TalTech/OPTIBET Tartu, TÜ sph (Kullami peaväljak) Paf Estonian-Latvian Basketball League
185 K 08.02.2023 Keila KK Viimsi/Sportland Keila Tervisekeskus Paf Estonian-Latvian Basketball League
091 K 08.02.2023 18:45 Audentese spordigümnaasium SK Nord/Cramo Tallinn, Audentes (suur saal) Saku I liiga
184 K 08.02.2023 19:00 BC Kalev/Cramo Tallinna Kalev/Audentes Tallinn, Kalevi Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
003 N 09.02.2023 Suurbritannia Eesti EuroBasketW 2023 kvalifikatsioon
011 N 09.02.2023 19:30 Tartu Ülikool/Estiko Eesti Maaülikool/Skarcon Tartu, TÜ sph (punane saal) Saku I liiga
092 R 10.02.2023 19:00 Kuremaa SK Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium Kuremaa ujula spordihoone Saku I liiga
096 R 10.02.2023 19:00 TSA Kalev Paide Viking Window RING Sport&saunad pallisaal Saku I liiga
099 R 10.02.2023 19:00 SK Tünamo Keila Korvpallikool Paikuse spordikeskus Saku II liiga
186 R 10.02.2023 19:00 BK Liepaja BK Ogre Liepajas Olimpiskais centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
094 R 10.02.2023 19:15 Tere Kadrina Karud Rae Koss/Hansaviimistlus Kadrina Spordikeskus Saku I liiga
093 R 10.02.2023 19:30 KK Viimsi II Tamsalu Los Toros/TalTech Forus spk Viimsi (väike väljak) Saku I liiga
100 R 10.02.2023 20:00 Audentese SK/Tallinna Ülikool/TSK Tartu Ülikool/Septicum Tallinn, Audentes (väike saal) Saku II liiga
190 L 11.02.2023 Tallinna Kalev/Audentes BK Ventspils Tallinn, Audentes (suur saal) Paf Estonian-Latvian Basketball League
027 L 11.02.2023 12:00 Tartu Kalev SK Nord/Cramo Turu tn spordihoone TU16-klassi EMV
009 L 11.02.2023 15:00 Audentese Spordiklubi/TSK Tartu Kalev Tallinn, Audentes (väike saal) TU16-klassi EMV
102 L 11.02.2023 17:00 Haapsalu Rapla Korvpallikool Haapsalu Wiedemanni sph Saku II liiga
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14
 
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 28. september
Valdek Pukk (61)
Mikk Teder (35)
Homme, 29. september
Ron Laanemaa (18)
Maksim Maksõmiv (40)
Orm Naarits (56)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Rootsi | FIBA World Cup 2023 Qualifiers