ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
041 P 28.03.2021 14:00 Delta SK/Nõo Tartu Ülikooli KK/Draakonid Nõo Spordihoone PU14-klassi EMV
032 P 28.03.2021 14:30 Audentese SK KK Viimsi U14 Must Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
021 T 30.03.2021 19:00 Pärnu Sadam Tallinna Kalev/TLÜ Pärnu Spordihall PAF Korvpalli Meistriliiga
019 T 30.03.2021 19:30 AVIS UTILITAS Rapla TALTECH Rapla, Sadolin Spordihoone PAF Korvpalli Meistriliiga
020 K 31.03.2021 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits Rakvere Tarvas Tartu, TÜ sph (sinine saal) PAF Korvpalli Meistriliiga
128 N 01.04.2021 19:00 Tartu Kalev/Estiko G4S Noorteliiga Turu tn spordihoone Saku I liiga
127 N 01.04.2021 20:15 Eesti Maaülikool/Skarcon KA Tallinna Kalev/TSK Tartu, EMÜ sph Saku I liiga
131 R 02.04.2021 18:30 SK Nord Aid/Cramo Tartu Ülikool II Nord Cramo Spordihoone Saku I liiga
129 R 02.04.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus KK Viimsi/Noto Jüri Spordihoone Saku I liiga
130 R 02.04.2021 19:30 Keila Korvpallikool Kadrina Karud Keila Tervisekeskus Saku I liiga
132 R 02.04.2021 20:00 Tamsalu Los Toros/TALTECH Paide Viking Window Tamsalu Spordihoone Saku I liiga
060 L 03.04.2021 13:30 SK Nord/Cramo 1 Delta SK/Nõo Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
025 P 04.04.2021 14:00 Keila Korvpallikool Rakvere Spordikool/Tarvas Keila Tervisekeskus PU14-klassi EMV
081 P 04.04.2021 14:00 Tartu Ülikooli KK/Draakonid Audentese SK Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU14-klassi EMV
047 P 04.04.2021 16:00 KK Viimsi U14 Must KK Pärnu Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
023 K 07.04.2021 19:00 Pärnu Sadam AVIS UTILITAS Rapla Pärnu Spordihall PAF Korvpalli Meistriliiga
024 K 07.04.2021 19:00 Rakvere Tarvas Tartu Ülikool Maks & Moorits Rakvere Spordihall PAF Korvpalli Meistriliiga
022 K 07.04.2021 19:30 Tallinna Kalev/TLÜ TALTECH Sõle Spordikeskus PAF Korvpalli Meistriliiga
025 R 09.04.2021 19:00 Rakvere Tarvas AVIS UTILITAS Rapla Rakvere Spordihall PAF Korvpalli Meistriliiga
011 L 10.04.2021 17:00 Tallinna Kalev/TLÜ Tartu Ülikool Maks & Moorits Sõle Spordikeskus PAF Korvpalli Meistriliiga
026 L 10.04.2021 17:00 TALTECH Pärnu Sadam Tallinn, TalTech Spordihoone PAF Korvpalli Meistriliiga
073 P 11.04.2021 11:00 Tartu Ülikooli KK/Metec Reinar Halliku Korvpallikool Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
050 P 11.04.2021 11:45 Tartu Kalevi Palliklubi TalTech BS/Rae SK Turu tn spordihoone PU18-klassi EMV
113 P 11.04.2021 12:00 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK/Estover KK Viimsi U12 Valge/Estover Karulaugu Spordikeskus PMini-klassi EMV
074 P 11.04.2021 12:45 Kose Spordikool/Rae Spordikool KK HITO/BC Karjamaa Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
051 P 11.04.2021 13:30 Delta SK/Nõo BC STAR Turu tn spordihoone PU18-klassi EMV
114 P 11.04.2021 13:30 KK Viimsi U12 Valge/Estover KK Viimsi U11/Estover Karulaugu Spordikeskus PMini-klassi EMV
007 P 11.04.2021 14:30 Tartu Ülikooli KK/EVIKO Audentese SK Tartu, TÜ sph (punane saal) PU18-klassi EMV
021 P 11.04.2021 14:50 TalTech BS/Fenster/TSK Rakvere Spordikool/Tarvas Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
028 P 11.04.2021 15:00 SK Nord Aid/Cramo Rakvere Spordikool/Tarvas II Nord Cramo Spordihoone PU18-klassi EMV
115 P 11.04.2021 15:00 KK Viimsi U11/Estover GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK/Estover Karulaugu Spordikeskus PMini-klassi EMV
052 P 11.04.2021 15:45 TalTech BS/Rae SK Delta SK/Nõo Turu tn spordihoone PU18-klassi EMV
075 P 11.04.2021 16:15 Reinar Halliku Korvpallikool Kose Spordikool/Rae Spordikool Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
053 P 11.04.2021 17:30 BC STAR Tartu Kalevi Palliklubi Turu tn spordihoone PU18-klassi EMV
014 P 11.04.2021 18:00 KK Viimsi/TSK Rapla Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus PU18-klassi EMV
076 P 11.04.2021 18:00 KK HITO/BC Karjamaa Tartu Ülikooli KK/Metec Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU18-klassi EMV
030 K 14.04.2021 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits Pärnu Sadam Tartu, TÜ sph (sinine saal) PAF Korvpalli Meistriliiga
009 K 14.04.2021 19:30 AVIS UTILITAS Rapla Tallinna Kalev/TLÜ Rapla, Sadolin Spordihoone PAF Korvpalli Meistriliiga
029 K 14.04.2021 19:30 TALTECH Rakvere Tarvas Tallinn, TalTech Spordihoone PAF Korvpalli Meistriliiga
088 L 17.04.2021 10:00 GAG Korvpalliklubi/Kesklinna KK U13 TalTech BS/RIM II Karulaugu Spordikeskus PU13-klassi EMV
132 L 17.04.2021 10:15 Rae Spordikool/Kiili Spordiklubi I Saku KK Järveküla kool PU13-klassi EMV
119 L 17.04.2021 11:00 Paide KK7 TalTech BS/Haabersti SK Paide Hillar Hanssoo põhikool PU13-klassi EMV
089 L 17.04.2021 11:45 Jõgeva Valla Spordikool SK Nord/Cramo II Karulaugu Spordikeskus PU13-klassi EMV
007 L 17.04.2021 12:00 Tartu Ülikooli KK SK Nord/Cramo 2005/TSK Tartu, TÜ sph (sinine saal) PU16-klassi EMV
015 L 17.04.2021 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas Rae Spordikool/Kose Spordikool Rakvere, Rahu hall PU16-klassi EMV
099 L 17.04.2021 12:00 KA Tallinna Kalev/KK Tallinn Paide KK7 Tallinna Õismäe Vene Lütseum PU16-klassi EMV
134 L 17.04.2021 12:00 Kiili Spordiklubi/Rae Spordikool II SK Haapsalu Järveküla kool PU13-klassi EMV
120 L 17.04.2021 12:45 Sillamäe Kalev TalTech BS/RIM Paide Hillar Hanssoo põhikool PU13-klassi EMV
029 L 17.04.2021 13:15 SK Nord/Cramo 2006 KK Viimsi U16 Must Nord Cramo Spordihoone PU16-klassi EMV
100 L 17.04.2021 13:30 BC STAR Viljandi SK Tallinna Õismäe Vene Lütseum PU16-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12
 
Sünnipäevad
Täna, 17. jaanuar
Vallo Reinkort (47)
Annika Salak (34)
Rene Sepp (30)
Janar Soo (30)
Vjatseslav Zemtsov (65)
Homme, 18. jaanuar
Marek Ojamäe (20)
Sulge

Ülekanded