ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
016 P 02.02.2020 KA Tallinna Kalev Tartu Kalev TU18-klassi EMV
767 P 02.02.2020 10:00 BC STAR Reinar Halliku Korvpallikool II Tallinna Südalinna kool PU14-klassi EMV
024 P 02.02.2020 10:00 TalTech BS/Altius SK Nord Play Arena TMini-klassi EMV
128 P 02.02.2020 11:00 RSKsPORTKUNDA Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Kunda Spordikeskus PU14-klassi EMV
754 P 02.02.2020 11:00 Reinar Halliku Korvpallikool I KK Viimsi U14 Must Iisaku Gümnaasium PU14-klassi EMV
759 P 02.02.2020 11:00 SK Nord III Korvpalliklubi Pärnu Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
760 P 02.02.2020 11:00 Keila Korvpallikool II Rapla Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
025 P 02.02.2020 11:15 Tallinna Kalev Keila Korvpallikool Play Arena TMini-klassi EMV
768 P 02.02.2020 11:30 KK Viimsi U13 Must Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid Tallinna Südalinna kool PU14-klassi EMV
078 P 02.02.2020 12:00 Audentese SK Erkmaa KK Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
004 P 02.02.2020 12:00 TalTech BS/Rae SK Rapla/Kohila Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
110 P 02.02.2020 12:00 GAG Korvpalliklubi U14 Kesklinna KK U14 Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
164 P 02.02.2020 12:00 TalTech BS/Rae SK/Kiili SK BC Kalev/Saaremaa Spordikool Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
786 P 02.02.2020 12:00 KA Tallinna Kalev/KK Tallinn KA Tallinna Kalev/Maardu Tallinna Õismäe Vene Lütseum PU14-klassi EMV
408 P 02.02.2020 12:00 Korvpalliklubi Karud Pärnu Spordikool Vändra Gümnaasiumi spordisaal TU14-klassi EMV
030 P 02.02.2020 12:30 Virumaa Politsei spordiselts Tööriistamarket/Lüganuse Kohtla-Järve spordikeskus Ida-Virumaa Esiliiga
404 P 02.02.2020 12:30 TalTech BS/Altius Audentese Spordiklubi Play Arena TU14-klassi EMV
406 P 02.02.2020 12:30 Narva PSK Rapla Korvpallikool Narva, Energia SK TU14-klassi EMV
129 P 02.02.2020 12:45 Kadrina/Tamsalu DELTA/Nõo/Tartu vald Kunda Spordikeskus PU14-klassi EMV
026 P 02.02.2020 12:45 TalTech BS/Altius Tallinna Kalev Play Arena TMini-klassi EMV
107 P 02.02.2020 13:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool Kuremaa SK/Jõgeva valla SK Tartu, TÜ sph PU16-klassi EMV
704 P 02.02.2020 13:00 Viljandi SK/Paide KK7 Saku KK Viljandi Kesklinna Kooli võimla PU14-klassi EMV
761 P 02.02.2020 13:30 Korvpalliklubi Pärnu Keila Korvpallikool II Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
762 P 02.02.2020 13:30 Rapla Korvpallikool SK Nord III Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
079 P 02.02.2020 13:45 Korvpalliklubi Pärnu Tartu Kalevi Palliklubi Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
165 P 02.02.2020 13:45 TalTech BS/NEWOX Orissaare Sport Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
028 P 02.02.2020 14:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO KK Viimsi Tartu, TÜ sph PU18-klassi EMV
409 P 02.02.2020 14:00 KA Tallinna Kalev SK Nord Tallinna Linnamäe Vene Lütseum TU14-klassi EMV
027 P 02.02.2020 14:00 SK Nord Keila Korvpallikool Play Arena TMini-klassi EMV
053 P 02.02.2020 14:30 KK HITO/BC Karjamaa Reinar Halliku Korvpallikool Kunda Spordikeskus PU18-klassi EMV
087 P 02.02.2020 14:30 Audentese SK Keila Korvpallikool I Tallinn, Audentese Spordikeskus PU14-klassi EMV
769 P 02.02.2020 14:30 Reinar Halliku Korvpallikool II KK Viimsi U13 Must Tallinna Südalinna kool PU14-klassi EMV
011 P 02.02.2020 15:00 Rapla Korvpallikool Rakvere Spordikool/Tarvas Alu spordihoone PU18-klassi EMV
011 P 02.02.2020 15:00 BK Jelgava G4S Noorteliiga Zemgale Olympic Centre Douglas BBL II div
032 P 02.02.2020 15:30 TalTech BS/Altius Keila Korvpallikool Play Arena TMini-klassi EMV
072 P 02.02.2020 16:00 KK HITO/BC Karjamaa Tamsalu Los Toros/TALTECH Jõhvi Spordihall Saku I liiga
080 P 02.02.2020 16:00 Erkmaa KK Korvpalliklubi Pärnu Tallinn, Audentes (väike saal) PU18-klassi EMV
093 P 02.02.2020 16:00 TalTech BS/Fenster/TSK SK Nord Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
166 P 02.02.2020 16:00 BC Kalev/Saaremaa Spordikool TalTech BS/NEWOX Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
770 P 02.02.2020 16:00 Tartu Ülikooli KK/Jaaguarid BC STAR Tallinna Südalinna kool PU14-klassi EMV
130 P 02.02.2020 16:15 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Kadrina/Tamsalu Kunda Spordikeskus PU14-klassi EMV
193 P 02.02.2020 16:30 SK Nord I Rakvere Spordikool/Tarvas Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
151 P 02.02.2020 17:00 Tartu Ülikool BK Ventspils Tartu, TÜ sph Paf Estonian-Latvian Basketball League
152 P 02.02.2020 17:30 Latvijas Universitate BC Valga-Valka/Maks&Moorits Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
081 P 02.02.2020 17:45 Tartu Kalevi Palliklubi Audentese SK Tallinn, Audentes (väike saal) PU18-klassi EMV
167 P 02.02.2020 17:45 Orissaare Sport TalTech BS/Rae SK/Kiili SK Jüri Spordihoone PU14-klassi EMV
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13
 
Sünnipäevad
Täna, 28. jaanuar
Agur Lunden (60)
Mihkel Mager (31)
Mihkel Männiste (31)
Rutmar Ploomipuu (51)
Janne Pulk (20)
Homme, 29. jaanuar
Priit Heinaste (33)
Tõnn Kuuli (36)
Karri Kuus (32)
Kristi Mõistus (36)
Imre Triisberg (39)
Sulge

Ülekanded