ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC

Ajakava ja tulemused

Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistlussari
Võistkond
Toimumise koht
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Võistlussari Ülekanded
419 L 19.10.2019 11:00 Audentese SK I SK Nord 2005/TSK Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
001 L 19.10.2019 11:00 KK HITO Toila/RHKK Kohtla-Järve SK sph PMakro-klass
006 L 19.10.2019 11:00 Saku KK sinine SK Nord I Saku valla spordikeskus PMakro-klass
001 L 19.10.2019 11:00 Paide KK7 Korvpalliklubi Karud Paide E-Piim Spordihall TMakro-klass
002 L 19.10.2019 11:00 Keila Korvpallikool KA Tallinna Kalev Paide E-Piim Spordihall TMakro-klass
002 L 19.10.2019 12:15 KK HITO/BC Karjamaa KK Viimsi U11 Kohtla-Järve SK sph PMakro-klass
007 L 19.10.2019 12:15 Saku KK valge SK Nord II Saku valla spordikeskus PMakro-klass
003 L 19.10.2019 12:15 Narva PSK Paide KK7 Paide E-Piim Spordihall TMakro-klass
004 L 19.10.2019 12:15 KA Tallinna Kalev Korvpalliklubi Karud Paide E-Piim Spordihall TMakro-klass
420 L 19.10.2019 12:30 KK Viimsi U15 Must Kuremaa SK/Jõgeva valla SK Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
003 L 19.10.2019 13:30 KK HITO Keila Korvpallikool/Lääne-Harju KK Kohtla-Järve SK sph PMakro-klass
008 L 19.10.2019 13:30 Saku KK sinine GAG Korvpalliklubi Saku valla spordikeskus PMakro-klass
005 L 19.10.2019 13:30 KA Tallinna Kalev Narva PSK Paide E-Piim Spordihall TMakro-klass
006 L 19.10.2019 13:30 Korvpalliklubi Karud Keila Korvpallikool Paide E-Piim Spordihall TMakro-klass
004 L 19.10.2019 14:45 KK HITO/BC Karjamaa Toila/RHKK Kohtla-Järve SK sph PMakro-klass
009 L 19.10.2019 14:45 Saku KK valge SK Nord I Saku valla spordikeskus PMakro-klass
007 L 19.10.2019 14:45 Keila Korvpallikool Paide KK7 Paide E-Piim Spordihall TMakro-klass
008 L 19.10.2019 14:45 Narva PSK Korvpalliklubi Karud Paide E-Piim Spordihall TMakro-klass
421 L 19.10.2019 15:30 Kuremaa SK/Jõgeva valla SK SK Nord 2005/TSK Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
005 L 19.10.2019 16:00 Keila Korvpallikool/Lääne-Harju KK KK Viimsi U11 Kohtla-Järve SK sph PMakro-klass
010 L 19.10.2019 16:00 GAG Korvpalliklubi SK Nord II Saku valla spordikeskus PMakro-klass
017 L 19.10.2019 16:30 SBK Liepaja/LSSS Tallinna Ülikool Liepaja Douglas BBL
422 L 19.10.2019 17:00 KK Viimsi U15 Must Audentese SK I Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
028 L 19.10.2019 17:00 AVIS UTILITAS Rapla TALTECH Rapla, Sadolin Spordihoone Paf Estonian-Latvian Basketball League
030 L 19.10.2019 17:00 VEF Riga Rakvere Tarvas Elektrum Olimpiskais Sporta centrs Paf Estonian-Latvian Basketball League
031 L 19.10.2019 17:00 BK Ventspils Tallinna Kalev/TLÜ Olimpiskais centrs "Ventspils" Paf Estonian-Latvian Basketball League
032 L 19.10.2019 17:00 Jurmala Betsafe Latvijas Universitate Jurmalas valsts gimnazijas sporta zale Paf Estonian-Latvian Basketball League
019 L 19.10.2019 19:00 KK Viimsi Alutaguse KK Karulaugu Spordikeskus Saku II liiga
424 P 20.10.2019 09:30 KK Viimsi U15 Must SK Nord 2005/TSK Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
423 P 20.10.2019 11:00 Audentese SK I Kuremaa SK/Jõgeva valla SK Tallinn, Audentes (väike saal) PU16-klassi EMV
024 P 20.10.2019 11:00 Kuldre Kool/Baltic Steelarc Tartu Ülikooli KK/Lõvid Kuldre kool PU14-klassi EMV
033 P 20.10.2019 11:00 Tartu Ülikooli KK/Kotkad Tartu Ülikooli KK/Draakonid Tartu, TÜ sph PU14-klassi EMV
001 P 20.10.2019 12:00 KK Viimsi Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO Karulaugu Spordikeskus PU18-klassi EMV
071 P 20.10.2019 12:00 Rakvere Spordikool/Tarvas SK Nord I Rakvere, Rahu hall PU14-klassi EMV
091 P 20.10.2019 12:00 Keila Korvpallikool I Audentese SK Keila Tervisekeskus PU14-klassi EMV
020 P 20.10.2019 13:00 Tartu Kalevi Palliklubi Erkmaa KK Turu tn spordihoone PU18-klassi EMV
017 P 20.10.2019 13:00 Saku KK Viljandi SK/Paide KK7 Saku valla spordikeskus PU14-klassi EMV
092 P 20.10.2019 13:00 SK Nord II TalTech BS/Haabersti SK Nord Cramo Spordihoone PU14-klassi EMV
038 P 20.10.2019 14:00 Rakvere Spordikool/Tarvas Rapla Korvpallikool Vinni Spordihoone PU18-klassi EMV
061 P 20.10.2019 14:30 SK Nord TalTech BS/Fenster/TSK Nord Cramo Spordihoone PU18-klassi EMV
031 P 20.10.2019 15:00 TalTech BS/TSK Keila Korvpallikool Tallinn, Kristiine PMM PU18-klassi EMV
008 P 20.10.2019 15:00 KK Viimsi U14 Must Reinar Halliku Korvpallikool I Karulaugu Spordikeskus PU14-klassi EMV
068 P 20.10.2019 15:30 Korvpalliklubi Pärnu Audentese SK Pauluse spordihall PU18-klassi EMV
018 P 20.10.2019 16:00 Siauliai Tallinna Ülikool Siauliai Douglas BBL
072 P 20.10.2019 17:00 Rapla/Kohila TalTech BS/Rae SK Rapla Korvpallikool PU14-klassi EMV
033 P 20.10.2019 18:00 Pärnu Sadam Tartu Ülikool Pärnu Spordihall Paf Estonian-Latvian Basketball League
001 E 21.10.2019 14:00 Korvpalliklubi Valgamaa/Värska Kose Spordikool Värska Gümnaasium PU16-klassi karikas
005 E 21.10.2019 18:30 BC STAR Keila Korvpallikool Tallinna Südalinna kool Naiste esiliiga
010 T 22.10.2019 18:30 Sillamäe Kalev/Gümnaasium KK HITO/BC Karjamaa U18 Sillamäe spordihoone Ida-Virumaa Esiliiga
029 K 23.10.2019 18:40 Terminal Oil Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Tartu, EMÜ sph Saku II liiga
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15
 
Sünnipäevad
Homme, 20. oktoober
Enn Laanemäe (57)
Jaan Martinson (59)
Eigar Siim (57)
Tiina Teder (24)
Mart Uuehendrik (39)
Sulge

Ülekanded