ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
ROAD to MILAN2022

Ajakava ja tulemused

Belgia
68:74
Bosnia ja Hertsegoviina
Belgia1319171968
Bosnia ja Hertsegoviina2016201874
L 13.08.2022 18:00, Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Belgia
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Lecomte, Emmanuel121:533/51/22/20005002141113
8Mwema, Jean-Marc316:182/20/20/020221024243
9Tabu Eboma, Beye Jonathan *118:070/10/40/011231030402
10Serron, Quentin215:151/30/10/000031021020
13Gillet, Pierre-Antoine *424:452/21/44/4213001232119
14De Zeeuw, Maxime411:351/30/30/021300011220
16Tumba, Kevin519:012/40/02/3538000122611
17Vanwijn, Hans *321:470/20/44/441512010247
19Bako, Ismael *512:453/40/02/211200003187
21Bleijenbergh, Vrenz306:550/00/00/010100010000
25Bratanovic, Haris506:540/00/00/020200102001
32Obasohan, Retin *224:455/102/84/42242100342015
KOKKU20019/364/2818/1925143916621520236868
%52.8%14.3%94.7%
Bosnia ja Hertsegoviina
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Nurkic, Jusuf *526:005/101/45/87294017361818
2Roberson, Jon120:041/10/30/01012101402-2
5Atic, Edin224:550/21/30/02022002303-2
7Halilovic, Miralem519:516/80/02/40222201121418
9Gegic, Amir *224:322/20/11/2404320021512
11Kamenjas, Kenan517:492/40/13/4426010022711
12Campara, Sani104:020/00/02/210100010022
13Musa, Dzanan *224:261/42/36/92134201091427
15Penava, Ajdin400:000/00/00/000000000000
17Lazic, Aleksandar *220:551/21/40/000020205050
27Vrabac, Adin *317:262/40/00/021300003042
51Topolovic, Djordje400:000/00/00/000000000000
KOKKU20020/375/1919/2928103819831523207486
%54.1%26.3%65.5%
Võistluspaik Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Aeg L 13.08.2022 18:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 24. september
Aleksander Karavajev (63)
Õie Krevald-Veske (79)
Malle Tammpere (Rüga) (94)
Rainer Võsaste (57)
Homme, 25. september
Aare Halliko (48)
Aleksander Kaaberma (27)
Tõnu Lust (63)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Rootsi | FIBA World Cup 2023 Qualifiers