ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Türi
59:105
Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK
Türi171771859
Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK25203525105
L 14.05.2022 15:00, Paide E-Piim Spordihall
Türi
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
Pukka, Kameron13:150/00/02/420200020222
4Kangur, Raido *38:008/150/21/4121134106351718
5Heinsoo, Marek *21:422/30/10/02130004414-2
8Vilipõld, Taavi01:010/00/00/000000000000
11Pennert, Viljar *238:341/42/52/2303210112110-2
12Suvi, Jaanus17:141/40/00/01121003102-2
31Kiik, Kristo *30:194/90/04/4931228014371218
47Klaasen, Ardo *24:432/20/00/02021106414-1
91Viitmaa, Ülar15:123/70/02/431400032283
KOKKU20021/442/811/1836844101104919195934
%47.7%25%61.1%
Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Kiilmaa, Gregor *217:033/42/40/00440100001214
2Koit, Robert-Tiger *120:230/21/50/040404020336
3Malm, Patrick *314:365/90/24/61671601071426
4Relve, Fred219:372/40/10/041503012046
5Evestus, Artur215:247/70/42/22020400021620
6Ollino, Rogem111:522/30/50/004404022042
22Metsaorg, Georg Oliver218:514/92/40/0112240240149
27Suurorg, Kaur Erik *316:541/21/41/211203013264
32Comino Marquez, Adrian14:101/30/20/011242022022
33Andre, Rasmus217:162/44/83/42021313031919
42Lehe, Gerrit *319:032/41/80/022413035270
66Rämman, Kerdo514:512/20/10/041500111047
KOKKU20031/5311/4810/142422469372181919105115
%58.5%22.9%71.4%
Võistluspaik Paide E-Piim Spordihall
Aeg L 14.05.2022 15:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 20. mai
Anne Altermann (45)
Maarja Grünmann (19)
Edvard Marius Herter (17)
Erik Kaasik (22)
Kim-Erik Küttis (51)
Eva Möldre (45)
Roland Prii (31)
Reimo Pähn (35)
Homme, 21. mai
Riho Kaldma (75)
Daniel Lõõbas (36)
Mart Raamat (34)
Aare Sepp (36)
Margo Tali (38)
Sulge

Ülekanded