ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

BK Narva
92:96
BC Estiko/Septicum
BK Narva20222023792
BC Estiko/Septicum221722241196
L 14.05.2022 13:00, Paide E-Piim Spordihall
BK Narva
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Korotkov, Maksim23:550/20/04/422412022348
7Zavoronkov, Aleksei *239:188/211/52/3415101447219
8Senedjak, Sergei *135:243/62/36/71011121065101826
13Aleksejev, Aleksandr *515:211/30/01/463901124235
14Brodnev, Danil *44:582/50/41/22130002235-2
15Ragni, Aleksandr *229:547/111/57/117181200552423
17Makarenko, Deniss35:001/35/90/14151002211713
KOKKU22422/519/2621/323810486621824319282
%43.1%34.6%65.6%
BC Estiko/Septicum
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
Parker, Fredi *531:524/90/11/863911015494
4Pullisaar, Kaivo *238:183/69/186/66392114273940
7Tomberg, Madis *31:202/32/62/23692505111218
8Park, Anar *30:152/40/30/041511025342
10Süld, Kaupo17:231/20/10/050501023122
29Evart, Madis *29:014/80/31/260622025296
66Palu, Ott09:121/30/01/210100002130
96Holtsmann, Siim04:270/00/00/00000000300-3
99Järvik, Marten333:115/80/48/1182101201551820
KOKKU22522/4311/3619/3140165691311731249689
%51.2%30.6%61.3%
Võistluspaik Paide E-Piim Spordihall
Aeg L 14.05.2022 13:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 19. mai
Tarmo Hein (40)
Johan Kärp (50)
Andrus Lamp (62)
Tormi Niits (24)
Merilin Oidjärv (26)
Marii Pilv (30)
Kaivo Pullisaar (34)
Rando Reining (47)
Doris Reva (38)
Riho Rõõmus (44)
Homme, 20. mai
Anne Altermann (45)
Maarja Grünmann (19)
Edvard Marius Herter (17)
Erik Kaasik (22)
Kim-Erik Küttis (51)
Eva Möldre (45)
Roland Prii (31)
Reimo Pähn (35)
Sulge

Ülekanded