ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

KM Žalgiris Kaunas
53:49
Hapoel Emek Hefer
KM Žalgiris Kaunas1020101353
Hapoel Emek Hefer1013111549
L 04.06.2022 09:00, Tartu, TÜ sph
KM Žalgiris Kaunas
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Titas, Arminas *15:202/20/20/250502010048
10Uktveris, Gerardas *21:273/51/40/052710071094
12Gataveckas, Gustas18:151/22/76/112131113581414
15Jakutis, Mangirdas11:261/20/00/022402000128
18Cesnauskas, Justas03:270/10/10/00000001000-3
20Alabavicius, Kajus00:000/00/00/000000000000
23Kinderevicius, Kipras08:510/20/21/22022003211-4
26Sabeckas, Kristupas *23:024/60/22/35052524131018
29Uza, Domantas11:100/00/20/01010002100-4
31Sinkevicius, Matas04:380/00/20/00000001000-3
34Raulusavicius, Rojus *20:082/50/14/4516220303814
37Tamulynas, Titas02:470/00/00/000001000001
39Petronis, Dominykas01:420/00/20/01010000000-1
94Salalauskas, Benediktas *17:472/50/01/4156000002510
KOKKU16015/303/2514/2631134481332710185362
%50%12%53.8%
Hapoel Emek Hefer
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
Peled, Roy04:270/00/00/020200001203
1Soskin, Omri *22:114/60/00/0202141030811
2Prag, Yarden00:000/00/00/000000000000
3Reshef, Yannai00:000/00/00/000000000000
6Meuohas, Romi09:100/20/00/010111000001
8Rotman, Tomer03:190/00/10/01010001000-1
10Orland, Omri *28:544/143/74/42240402432110
12Alon, Adiri02:570/00/10/00000000000-1
15Sella, Michael11:010/00/10/030302010003
21Paz, Yoav17:282/51/40/03030105307-3
22Tayler, Omry *18:211/50/20/02134204322-1
24Noyman, Liam00:000/00/00/000000000000
33Lapidot, Itay *20:100/21/20/0731020030039
41Zafir, Adam *22:023/50/32/230314084281
KOKKU16014/395/216/62810389181241894932
%35.9%23.8%100%
Võistluspaik Tartu, TÜ sph
Aeg L 04.06.2022 09:00
Tehnilised vead 1 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 4. juuli
Kerdu Arbet-Lenear (42)
Einar Jürgenson (78)
Trine Kasemägi (27)
Homme, 5. juuli
Aivar Aguraiuja (61)
Mare Isok-Pruks (69)
Taavi Kruut (29)
Sulge

Ülekanded