ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

TalTech/OPTIBET
82:73
AVIS UTILITAS RAPLA
TalTech/OPTIBET1521252182
AVIS UTILITAS RAPLA2312182073
P 07.11.2021 17:00, Tallinn, TalTech Spordihoone
TalTech/OPTIBET
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Jurkatamm, Mikk *228:000/24/101/25052101251314
6Metsalu, Oliver324:083/60/11/223513033175
7Sokk, Sten128:480/03/710/102134005381922
12Raadik, Toomas414:480/01/30/041500014031
13Matute Perner, Karl Andres *511:251/10/01/214500024233
14Ilves, Gregor *127:120/51/52/231442011154
15Pehka, Ran Andre *121:322/30/40/021351034243
18Kajupank, Indrek *429:343/44/101/13140012131917
32Heinla, Joosep400:000/00/00/000000000000
33Reinart, Ken-Martti300:000/00/00/000000000000
34Lepp, Jaan Erik100:000/00/00/000000000000
35Küttis, Ralf214:333/41/20/100002012196
KOKKU20012/2514/4216/2023163916911924238275
%48%33.3%80%
AVIS UTILITAS RAPLA
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
Gregg, Jamaure Markal *421:233/51/40/032500033093
1Vanags, Ricards Daniels211:520/01/30/00000001103-1
3Kaldre, Tom *132:063/40/36/82025303381217
5Välb, Kaarel113:060/00/10/00001004200-6
7Wiggins, Demajeo Willie *533:076/90/02/44372004181421
8Ruubel, Markus *218:480/20/10/021300012300
11Sutt, Saimon221:233/50/22/2123241031812
12Kilk, Kardo200:000/00/00/000000000000
21Tucker JR, Darryl George426:447/130/02/393120313331622
32Kilk, Karmo400:000/00/00/000000000000
45Kaldre, Sven *221:311/33/70/0213220251116
KOKKU20023/415/2112/17251540121222223247374
%56.1%23.8%70.6%
Võistluspaik Tallinn, TalTech Spordihoone
Aeg P 07.11.2021 17:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 25. mai
Sirje Kikas-Kartau (63)
Davis Kostõgov (43)
Kristian Kullamäe (23)
Kai Puumets (52)
Henri Räim (33)
Homme, 26. mai
Jano Kunts (35)
Ülari Luhama (17)
Triin Maripuu (37)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa