ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

DSN Riga
68:40
YMCA Turku
DSN Riga232291468
YMCA Turku11741840
R 03.06.2022 12:00, Tartu, TÜ sph
DSN Riga
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
8Aizpurs, Ricards *16:074/61/50/2213210132119
9Kudrjavcevs, Raivo *19:075/63/42/43033403022128
10Senbergs, Olivers *20:405/60/11/23032202111114
11Silinš, Kristers23:371/20/10/00112005102-3
20Zinčenko, raivis *20:411/30/00/0628585210223
24Jekabsons, Bruno *17:004/71/30/0112110300117
34Baltinš, Linards16:370/00/10/010110001000
45Fomins, Martins26:112/42/80/0426112230106
KOKKU16022/347/233/82683417177181056884
%64.7%30.4%37.5%
YMCA Turku
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
6Saarinen, Tuomas03:410/20/20/00110001000-5
27Loponen, Tomas13:441/10/00/023502010028
36Santos, Peter *15:551/10/12/4314210213410
37Tokgöz, Ali Arda *18:140/72/40/21230304126-1
39Koivisto, Daniel24:098/140/41/138110105021715
40Niemi, Eerik *23:123/100/22/430301121281
44Lahti, Jurmo *16:310/40/10/01013105110-6
46Sellman, Lasse15:090/21/30/031410001032
47Hummelin, Matias02:520/00/10/00000000000-1
49Infante, Mikael *14:060/20/00/00110102000-2
51Alamiekkaoja, Pepe03:440/00/00/000000000000
56Grönroos, Jonatan08:430/10/00/021310010002
KOKKU16013/443/185/112122437101245104023
%29.5%16.7%45.5%
Võistluspaik Tartu, TÜ sph
Aeg R 03.06.2022 12:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 4. juuli
Kerdu Arbet-Lenear (42)
Einar Jürgenson (78)
Trine Kasemägi (27)
Homme, 5. juuli
Aivar Aguraiuja (61)
Mare Isok-Pruks (69)
Taavi Kruut (29)
Sulge

Ülekanded