ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

TSA Kalev
50:71
Pärnu Spordikool
TSA Kalev116161750
Pärnu Spordikool1820122171
L 14.05.2022 13:45, Jüri Spordihoone
TSA Kalev
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Terno, Veronika00:000/00/00/000000000000
5Petrovskaja, Aleksandra00:000/00/00/000000000000
10Pronkina, Zlata *35:513/180/00/21241611224164
11Zubkova, Aleksandra *33:330/30/00/21564005510-4
12Leitan, Beatris03:250/00/00/000000000101
23Svets, Annika *35:336/100/21/52463105141311
24Tsagodajeva, Daniela04:091/10/00/010100000023
26Laidinen, Anastasia *39:083/80/34/12628100337104
27Klepinina, Anastassija *34:035/211/36/9729161955194
28Kravtšenko, Kristiina02:560/00/00/00000000100-1
29Konjajeva, Ksenija03:310/00/00/001100000001
34Gustsina, Vasilisa07:510/00/00/021300000003
KOKKU20018/611/811/3036215710832419195026
%29.5%12.5%36.7%
Pärnu Spordikool
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Kivisik, Kertu *15:381/40/00/02021004412-5
6Tamsalu, Meribel *39:0110/251/96/1241548154102918
7Juckum, Annabel26:000/20/00/050520012001
11Pajanin, Gerty-Kai01:050/00/01/211200001112
14Karusoo, Tuule -Haldja02:290/00/00/000000000000
15Kruusa, Elise08:121/40/00/022400001022
16Krosstein, Eleriin03:360/20/00/00110000000-1
17Hansen, Elle-Mai02:560/10/00/00000000000-1
20Nummert, Nora *26:312/40/00/021301011044
21Ristimets, Jessica *38:0310/240/01/2159245213232135
30Tammsalu, Greete *36:296/70/00/155105201421224
KOKKU20030/731/98/17402161171321519177179
%41.1%11.1%47.1%
Võistluspaik Jüri Spordihoone
Aeg L 14.05.2022 13:45
Tehnilised vead 2 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 20. mai
Anne Altermann (45)
Maarja Grünmann (19)
Edvard Marius Herter (17)
Erik Kaasik (22)
Kim-Erik Küttis (51)
Eva Möldre (45)
Roland Prii (31)
Reimo Pähn (35)
Homme, 21. mai
Riho Kaldma (75)
Daniel Lõõbas (36)
Mart Raamat (34)
Aare Sepp (36)
Margo Tali (38)
Sulge

Ülekanded