ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Audentese Spordiklubi
84:24
Rapla Korvpallikool
Audentese Spordiklubi2522221584
Rapla Korvpallikool574824
L 14.05.2022 11:30, Jüri Spordihoone
Audentese Spordiklubi
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Tomingas, Marjanne *28:532/74/50/28192404131621
5Sults, Miia-Liis13:002/70/10/03030102004-1
10Lesina, Lada *27:303/100/01/17613465311725
12Vannamik, Eva-Lotta12:550/00/01/201110011111
13Arumägi, Emma16:092/71/33/45492002241013
20Grünmann, Laura Liisa *24:4411/191/10/158131514212531
21Avramenko, Julia *23:394/70/00/0101701020812
22Marjamäe, Karoli Krete03:200/20/10/00001100000-1
24Veisberg, Nora-Liis *23:116/100/01/15052241011322
26Treisalt, Emma Riin13:020/40/10/01232102000-2
28Lüll, Helena01:230/00/00/000001000001
34Marjamäe, Marili Mette12:140/30/00/021311010102
KOKKU20030/766/126/114425692322112091284124
%39.5%50%54.5%
Rapla Korvpallikool
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
7Männik, Carin-Anett09:180/00/20/01120003300-6
9Kase, Jette Loviise16:020/10/00/00000000000-2
14Terras, Lisann *30:423/190/42/2104140214128-1
16Brecher, Johanna21:480/30/10/00002001000-4
17Aarma, Elis *27:010/51/41/21120014214-7
19Kõiv, Kärt *27:122/120/13/43141305037-2
31Lohk, Kristel27:251/100/01/42130205223-11
33Priimägi, Egne *19:510/30/00/24370002410-3
35Mölder, Loviise *20:411/20/00/050503030025
KOKKU2007/551/127/1429174631023012924-31
%12.7%8.3%50%
Võistluspaik Jüri Spordihoone
Aeg L 14.05.2022 11:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 20. mai
Anne Altermann (45)
Maarja Grünmann (19)
Edvard Marius Herter (17)
Erik Kaasik (22)
Kim-Erik Küttis (51)
Eva Möldre (45)
Roland Prii (31)
Reimo Pähn (35)
Homme, 21. mai
Riho Kaldma (75)
Daniel Lõõbas (36)
Mart Raamat (34)
Aare Sepp (36)
Margo Tali (38)
Sulge

Ülekanded