ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Rapla Korvpallikool
60:77
Audentese Spordiklubi
Rapla Korvpallikool1616121660
Audentese Spordiklubi2020231477
P 10.10.2021 16:30, Turu tn spordihoone
Rapla Korvpallikool
MängijaPosMin3PVVVPNK
Aarma, Elis *x10/027
Kasela, Kristella *x00/018
Aller, Bia *x22/3516
Lohk, Kristel *x00/036
Priimägi, Egnex00/014
Brecher, Johannax00/010
Kõiv, Kärt *x01/1015
Mölder, Loviisex00/202
Gabriel, Veronikax00/012
Logberg, Kadrix00/000
Piirmets, Miriamx00/000
KOKKU33/61460
%50%
Audentese Spordiklubi
MängijaPosMin3PVVVPNK
Tomingas, Marjanne *x10/007
Avramenko, Julia *x13/426
Arumägi, Emmax00/000
Tamp, Mia-Liisax00/000
Grünmann, Laura Liisa *x12/7331
Marjamäe, Marili Mettex00/214
Veisberg, Nora-Liisx01/3013
Marjamäe, Karoli Kretex00/000
Treisalt, Emma Riin *x00/010
Saarmets, Sandrax02/204
Lesina, Lada *x00/0012
Sults, Miia-Liisx00/000
KOKKU38/18777
%44.4%
Kohtunikud Alvar Sukk, Andris Smorodin
Võistluspaik Turu tn spordihoone
Aeg P 10.10.2021 16:30
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 26.01.2022 08:00 Kvaliteedikomisjon
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 26. jaanuar
Marko Mägi (47)
Kalev Pius (82)
Martin Tombak (43)
Homme, 27. jaanuar
Lolita Gretševa (61)
Ago Markson (55)
Sander-Mel Mellikov (32)
Rain Peerandi (38)
Tõnu Tomson (69)
Sulge

Ülekanded