ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

TalTech BS/Altius
55:80
Audentese Spordiklubi
TalTech BS/Altius1213141655
Audentese Spordiklubi2619201580
TalTech BS/Altius
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
6Holostõhh, Darja316:102/30/10/020231020046
8Grits, Anna *21:361/20/10/000020001223
11Vinogradova, Irina17:321/31/10/042610020159
12Jürgens, Anželika *221:410/61/40/03361201203-1
15Zamahhova, Kristina17:392/80/02/335802052263
18Ivanova, Diana *317:550/40/00/00330001000-2
24Kostrikova, Viktoria05:210/02/30/000000011063
29Bodõlevskaja, Polina10:120/01/10/000001010134
32Builo, Sonija20:451/50/04/600021050461
33Fomištjova, Rihanna *520:591/51/20/010111113050
77Vorobjova, Angelina *130:102/83/52/23032603211512
KOKKU20010/449/188/11171532121412311115538
%22.7%50%72.7%
Audentese Spordiklubi
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
6Roos, Jenny *131:5110/190/50/04155304222015
11Kaasik, Liisbeth00:000/00/00/000000000000
12Vaas, Eleriin24:094/70/10/042621053085
13Friedemann, Mariell *33:443/81/25/62356303141421
15Koorits, Keandra300:000/00/00/000000000000
18Kruuk, Grete *231:502/61/42/201142121298
21Adler, Anete Elisabeth *525:149/120/03/486143443122140
30Tael, Laura Anette422:371/11/33/320200002187
33Lemmik, Mette *30:350/20/00/08715220510011
37Koot, Liis Marii00:000/00/00/000000000000
KOKKU20029/553/1513/153123542215522111180107
%52.7%20%86.7%
Võistluspaik Tallinn, Audentes (väike saal)
Aeg R 13.05.2022 18:15
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 20. mai
Anne Altermann (45)
Maarja Grünmann (19)
Edvard Marius Herter (17)
Erik Kaasik (22)
Kim-Erik Küttis (51)
Eva Möldre (45)
Roland Prii (31)
Reimo Pähn (35)
Homme, 21. mai
Riho Kaldma (75)
Daniel Lõõbas (36)
Mart Raamat (34)
Aare Sepp (36)
Margo Tali (38)
Sulge

Ülekanded