ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Rapla Korvpallikool
56:62
TSA Kalev
Rapla Korvpallikool1714111456
TSA Kalev1315151962
K 11.05.2022 18:15, Rapla, Sadolin Spordihoone
Rapla Korvpallikool
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Tamberg, Anna Maria *217:464/50/00/0314330250810
6Küttis, Emma-Mia26:093/60/85/910113093511-7
8Estaal, Lorelii15:553/40/00/000012001168
9Liibak, Liis02:590/00/00/000010000001
12Pitkanen, Majandra-Liis *132:550/60/05/821333032452
20Sillamaa, Sille00:000/00/00/000000000000
23Vetesina, Lisandra *31:314/70/56/1665111220091420
30Lindal, Mia Liis12:510/30/30/00110301110-3
32Kõiv, Ketlin *122:200/13/80/031402045090
33Kõiv, Keit Liis *27:481/40/20/01123707502-3
47Vain, Liseth09:460/20/01/231410020112
66Kuusik, Anete00:000/00/00/000000000000
KOKKU20015/383/2617/35211435142522822215630
%39.5%11.5%48.6%
TSA Kalev
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Saripova, Alina *26:276/101/11/292111012221621
5Kraptsak, Alisa *514:593/80/10/035811013167
6Gontsarova, Ariana22:452/70/02/211211040162
9Tsernikova, Arina *26:002/50/20/2461023073244
12Svedovskaja, Diana27:070/31/24/6303770133577
13Voltskova, Diana01:030/00/00/000000000000
19Sapunova, Alexandra *27:283/80/02/340422073383
23Tashlykova, Liza10:300/10/00/032521100008
25Kozlovski, Kristiina *19:461/61/20/20001404535-4
28Blinova, Karina17:153/60/02/5639110114814
32Froljonok, Anastasia406:400/00/02/2325102011210
KOKKU20020/543/813/24402363192044421226272
%37%37.5%54.2%
Võistluspaik Rapla, Sadolin Spordihoone
Aeg K 11.05.2022 18:15
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 20. mai
Anne Altermann (45)
Maarja Grünmann (19)
Edvard Marius Herter (17)
Erik Kaasik (22)
Kim-Erik Küttis (51)
Eva Möldre (45)
Roland Prii (31)
Reimo Pähn (35)
Homme, 21. mai
Riho Kaldma (75)
Daniel Lõõbas (36)
Mart Raamat (34)
Aare Sepp (36)
Margo Tali (38)
Sulge

Ülekanded