ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Audentese Spordiklubi/Siili PK
95:42
TSA Kalev
Audentese Spordiklubi/Siili PK2526232195
TSA Kalev710121342
P 07.11.2021 13:00, Kristiine spordimaja
Audentese Spordiklubi/Siili PK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Kangur, Kätlin *219:517/70/00/05165402101426
5Mölder, Sille-Liis *129:587/161/93/83584704252016
9Iliste, Elena16:482/30/20/010113005243
16Rattasepp, Kristel223:465/50/50/01233803301013
20Jaama, Marta Eleri *419:044/90/02/23140100111010
22Vannamik, Anna-Liisa *324:002/60/00/0189160020414
23Raudleht, Kerttu220:102/51/31/213412042285
32Koolmeister, Karoliina524:303/50/00/022421011069
40Grünmann, Maarja *321:536/92/41/21120601521917
KOKKU20038/654/237/142325481738015221295113
%58.5%17.4%50%
TSA Kalev
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Kraptsak, Alisa *525:271/40/01/241512023335
6Gontsarova, Ariana19:330/31/20/00110102113-1
9Tsernikova, Arina *27:480/20/30/030310013430-15
19Sapunova, Alexandra *22:253/51/11/2213030914107
21Bahmatova, Irina *236:063/101/17/110222101026164
22Kuraksa, Maria *29:443/41/31/33360004141010
23Tashlykova, Liza12:330/20/00/00000004000-6
28Blinova, Karina22:000/50/00/02130102010-2
88Akatysheva, Valeria04:240/00/00/00000001000-1
KOKKU20010/354/1010/18251035480471222421
%28.6%40%55.6%
Võistluspaik Kristiine spordimaja
Aeg P 07.11.2021 13:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 25. mai
Sirje Kikas-Kartau (63)
Davis Kostõgov (43)
Kristian Kullamäe (23)
Kai Puumets (52)
Henri Räim (33)
Homme, 26. mai
Jano Kunts (35)
Ülari Luhama (17)
Triin Maripuu (37)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa