ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

TalTech BS/Haabersti SK
16:119
KK Viimsi U13 Must
L 09.10.2021 13:15, Tartu, TÜ sph (kollane saal)
TalTech BS/Haabersti SK
MängijaPosMin3PVVVPNK
Hallimäe, Cardox00/020
Poll, Robert *x00/012
Saarm, Timox00/010
Liiva, Karl-Erikx00/020
Rink, Märtenx00/010
Korv, Magnarx01/231
Hunt, Henri *x00/000
Silling, Ove *x01/207
Väälma, Hendrik *x02/612
Poll, Henriko *x02/224
KOKKU06/121316
%50%
KK Viimsi U13 Must
MängijaPosMin3PVVVPNK
Dudkin, Georgx00/012
Vaabel, Henry *x00/234
Vilbo, Robin Christopher *x01/2219
Kahl, Mark Johanx00/012
Pajus, Jonas *x01/309
Roosimaa, Artur *x30/1219
Voiter, Hendrikx00/0120
Heinla, Sanderx23/6017
Josua Alle, Kasperx10/0013
Matsalu, Hendrik Mikaelx00/016
Koppel, Ristjan *x00/018
KOKKU65/1412119
%35.7%
Võistluspaik Tartu, TÜ sph (kollane saal)
Aeg L 09.10.2021 13:15
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 26.01.2022 08:00 Kvaliteedikomisjon
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 26. jaanuar
Marko Mägi (47)
Kalev Pius (82)
Martin Tombak (43)
Homme, 27. jaanuar
Lolita Gretševa (61)
Ago Markson (55)
Sander-Mel Mellikov (32)
Rain Peerandi (38)
Tõnu Tomson (69)
Sulge

Ülekanded