ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

TalTech BS/RIM
106:36
Saku KK
TalTech BS/RIM23252929106
Saku KK9951336
L 09.10.2021 14:15, Play Arena
TalTech BS/RIM
MängijaPosMin3PVVVPNK
Ilver, Robin *x01/107
Tirs, Hugo *x00/0130
Kangur, Robertx13/7422
Kõiv, Ralfx00/042
Lenear, Jayden Ron *x01/4015
Neiland, Hendrikx10/0013
Olde, Jakob Aleksander *x03/3015
Paju, Karl 00/000
Raaper, Markus *x00/022
KOKKU28/1511106
%53.3%
Saku KK
MängijaPosMin3PVVVPNK
Hoppenstiel, Kasparx00/000
Olop, Jan Marten *x00/000
Kogermann, Sten Anderx00/020
Soome, Marttenx00/000
Konsap, Gregor *x20/0012
Stroo, Ivox00/022
Kotkas, Martin *x01/625
Teekivi, Kristof *x00/000
Kuusk, Ottx00/020
Laur, Markus *x10/0517
Luht, Mathiasx00/000
Mäeots, Otisx00/000
KOKKU31/61336
%16.7%
Kohtunikud Irina Bahmatova, Markus Kristal
Võistluspaik Play Arena
Aeg L 09.10.2021 14:15
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 26.01.2022 08:00 Kvaliteedikomisjon
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 26. jaanuar
Marko Mägi (47)
Kalev Pius (82)
Martin Tombak (43)
Homme, 27. jaanuar
Lolita Gretševa (61)
Ago Markson (55)
Sander-Mel Mellikov (32)
Rain Peerandi (38)
Tõnu Tomson (69)
Sulge

Ülekanded