ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Kohila SK
56:72
TalTech BS/RIM
Kohila SK1213121956
TalTech BS/RIM2320181172
L 09.10.2021 11:45, Play Arena
Kohila SK
MängijaPosMin3PVVVPNK
Rungi, Gregorx00/000
Ladoga, Mirekx00/000
Kõrve, Ott *x00/052
Jasson, Gregor *x13/5316
Väravas, Markusx00/000
Suuroja, Villem *x16/17221
Mäesalu, Johanx00/010
Kapsi, Kasparx26/9212
Talvoja, Tõnis *x01/213
Oidermaa, Romerx00/000
Kadarik, Jan Siim *x00/022
KOKKU416/331656
%48.5%
TalTech BS/RIM
MängijaPosMin3PVVVPNK
Kõiv, Ralfx02/212
Paju, Karlx01/221
Puhm, Kevin Krisx00/000
Olde, Jakob Aleksander *x20/125
Tirs, Hugo *x01/1319
Lenear, Jayden Ron *x02/408
Kangur, Robert *x10/5323
Raaper, Markusx00/002
Neiland, Hendrikx00/046
Ilver, Robin *x11/256
KOKKU47/172072
%41.2%
Kohtunikud Irina Bahmatova, Markus Kristal
Võistluspaik Play Arena
Aeg L 09.10.2021 11:45
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 26.01.2022 08:00 Kvaliteedikomisjon
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 26. jaanuar
Marko Mägi (47)
Kalev Pius (82)
Martin Tombak (43)
Homme, 27. jaanuar
Lolita Gretševa (61)
Ago Markson (55)
Sander-Mel Mellikov (32)
Rain Peerandi (38)
Tõnu Tomson (69)
Sulge

Ülekanded