ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

KK HITO/BC Karjamaa
68:34
Rae Spordikool/Kiili SK II
KK HITO/BC Karjamaa1018221868
Rae Spordikool/Kiili SK II53151134
L 13.11.2021 14:45, Kohtla-Järve SK sph
KK HITO/BC Karjamaa
MängijaPosMin3PVVVPNK
Lindeberg, Mergo *x50/0223
Rego, Bogdanx00/016
Allikmäe, Karl Erichx00/000
Rose, Rihard *x00/044
Tulko, Jakox00/020
Malsagov, Aleksanderx00/010
Kõllo, Romet Sebastian *x20/0022
Jõemets, Jakobx00/010
Kägu, Armin *x00/014
Tammearu, Krentx00/010
Kuusmik, Kaspar *x10/015
Teppe, Rasmusx00/014
KOKKU80/01568
%0%
Rae Spordikool/Kiili SK II
MängijaPosMin3PVVVPNK
Randkivi, Senneth Romeox00/000
Karikosk, Devonx00/000
liiv, Arthurx00/010
Mikker, Joonas *x00/004
Saar, Harrix01/203
Värk, Revorx00/006
Limbrick, Aaronx01/203
Ojanurm, Magnar *x00/000
Rajaleid, Rihard *x02/406
Saarniit, Rometx04/10010
Oja, Robin *x00/202
KOKKU08/20134
%40%
Kohtunikud Toomas Nõmmiste, Reijo Krismar Nano
Võistluspaik Kohtla-Järve SK sph
Aeg L 13.11.2021 14:45
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 26.01.2022 08:00 Kvaliteedikomisjon
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 26. jaanuar
Marko Mägi (47)
Kalev Pius (82)
Martin Tombak (43)
Homme, 27. jaanuar
Lolita Gretševa (61)
Ago Markson (55)
Sander-Mel Mellikov (32)
Rain Peerandi (38)
Tõnu Tomson (69)
Sulge

Ülekanded