ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

TalTech BS/Haabersti SK
46:47
Rapla Korvpallikool
TalTech BS/Haabersti SK1010141246
Rapla Korvpallikool69112147
L 13.11.2021 14:00, Kohila Spordihoone
TalTech BS/Haabersti SK
MängijaPosMin3PVVVPNK
Hallimäe, Cardo 00/010
Väälma, Hendrik * 03/5221
Hunt, Henri 01/203
Korv, Magnar * 00/158
Poll, Henriko * 00/030
Poll, Robert * 02/624
Rink, Märten 00/200
Saarm, Timo 00/000
Silling, Ove * 04/6010
KOKKU010/221346
%45.5%
Rapla Korvpallikool
MängijaPosMin3PVVVPNK
Elbrecht, Simon * 10/045
Nurmsoo, Norman * 00/036
Ernits, Cristopher * 40/0212
Oidsalu, Andri * 03/625
Kelder, Roko 00/032
Voksep, Joonas 21/2411
Kõlamets, Stenver 00/012
Käbin, Oskar 00/010
Lavrits, Oskar 00/000
Mihkelson, Kristofer * 00/214
Miir, Karto 00/000
KOKKU74/102147
%40%
Võistluspaik Kohila Spordihoone
Aeg L 13.11.2021 14:00
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 26.01.2022 08:00 Kvaliteedikomisjon
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 26. jaanuar
Marko Mägi (47)
Kalev Pius (82)
Martin Tombak (43)
Homme, 27. jaanuar
Lolita Gretševa (61)
Ago Markson (55)
Sander-Mel Mellikov (32)
Rain Peerandi (38)
Tõnu Tomson (69)
Sulge

Ülekanded