ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Tartu Ülikool/PK Oliver
68:57
Rae Spordikool/Kiili SK
Tartu Ülikool/PK Oliver1618142068
Rae Spordikool/Kiili SK171417957
L 13.11.2021 14:00, Tartu, TÜ sph (punane saal)
Tartu Ülikool/PK Oliver
MängijaPosMin3PVVVPNK
Käärik, Robert *x22/2116
Prants, Rudyx00/000
Kaljula, Daniel *x00/048
Hunt, Jaan Jesperx01/231
Mürkhain, Matthiasx13/5412
Tobi, Andreasx00/014
Pastak, Mattias *x01/237
Veermäe, Maurox01/201
Pärn, Marux10/0011
Lindeberg, Henri *x00/032
Vassiljev, Robert *x20/016
Hänni, Mikk Martenx00/020
KOKKU68/132268
%61.5%
Rae Spordikool/Kiili SK
MängijaPosMin3PVVVPNK
Tikerberi, Kris-Markusx00/000
Urbanik, Hendrikx00/010
Talviste, Ruudi *x04/7226
Noot, Meinhardx00/000
Rebane, Joosepx00/030
Lepa, Rudolfx00/006
Peerandi, Sander *x00/222
Laanemets, Rohan *x00/002
Einma, Stevenx00/002
Arula, Erik *x13/5514
Asi, Otto Mihkel *x10/225
Pukspuu, Ralfx00/000
KOKKU27/161557
%43.8%
Võistluspaik Tartu, TÜ sph (punane saal)
Aeg L 13.11.2021 14:00
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 26.01.2022 08:00 Kvaliteedikomisjon
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 26. jaanuar
Marko Mägi (47)
Kalev Pius (82)
Martin Tombak (43)
Homme, 27. jaanuar
Lolita Gretševa (61)
Ago Markson (55)
Sander-Mel Mellikov (32)
Rain Peerandi (38)
Tõnu Tomson (69)
Sulge

Ülekanded