ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Tartu Ülikool/KVL Ehitus
89:51
Saku KK
Tartu Ülikool/KVL Ehitus2422281589
Saku KK121681551
L 14.05.2022 18:15, Jüri Spordihoone
Tartu Ülikool/KVL Ehitus
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Liiva, Lennart219:198/120/00/01011100011616
10Käärik, Robert208:571/10/10/020200010123
13Kaljula, Daniel114:101/22/30/011202122188
14Raja, Robin517:125/60/20/03251202201010
15Korkka, Patrick *119:105/60/01/34044702051126
21Esnar, Silver *423:301/60/00/0731000231025
23Sarapson, Rando *116:575/121/36/81011301281916
27Tulubenski, Marten *417:553/50/00/2426020112610
29Adamson, Sten-Markus *318:060/72/60/01340204106-4
30Mäekala, Jeremi211:540/10/03/410111010234
35Vels, Martin414:481/10/00/021321032023
97Pastak, Mattias418:022/30/00/031410020045
KOKKU20032/625/1510/173418521121322112089102
%51.6%33.3%58.8%
Saku KK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
Treiman, Tom-Simion *25:013/40/21/2819233501716
1Jurin, Egert *28:096/161/41/2505011432163
5Vardja, Mattias04:070/00/00/001100000001
6Künnapuu, Arthur02:491/10/00/000000010021
17Merilai, Mathias *24:084/70/21/231401062190
19Sokolov, Tristan *34:572/60/04/644800142489
21Kotkas, Martin07:590/20/00/00000100000-1
22Hoppenstiel, Rasmus08:360/10/00/00000000400-5
23Kalmet, Sepo15:581/30/00/00000301402-2
30Leiter, Marcos-Johann04:550/00/00/00000001300-4
50Laur, Markus19:351/30/00/010121040121
55Udre, Daniel *23:462/80/11/44041002225-3
KOKKU20020/511/98/1628103851052820115116
%39.2%11.1%50%
Võistluspaik Jüri Spordihoone
Aeg L 14.05.2022 18:15
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 20. mai
Anne Altermann (45)
Maarja Grünmann (19)
Edvard Marius Herter (17)
Erik Kaasik (22)
Kim-Erik Küttis (51)
Eva Möldre (45)
Roland Prii (31)
Reimo Pähn (35)
Homme, 21. mai
Riho Kaldma (75)
Daniel Lõõbas (36)
Mart Raamat (34)
Aare Sepp (36)
Margo Tali (38)
Sulge

Ülekanded