ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Rae Spordikool/Kiili SK
77:55
TalTech BS/Altius
Rae Spordikool/Kiili SK1721192077
TalTech BS/Altius813181655
L 14.05.2022 16:00, Jüri Spordihoone
Rae Spordikool/Kiili SK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
Vuks, Rasmus *24:344/80/14/44595512251228
1Mändmets, Mattias *24:522/52/40/0011100130103
3Vuks, Kaspar *27:476/131/51/493122311321616
8Saarpuu, Marten20:314/80/22/2628210341108
11Jelsukov, Patrick04:290/00/10/00000101110-1
13Talviste, Ruudi08:380/00/10/000020002100
20Varrak, Frederik10:252/30/10/000000000042
22Lepa, Kaarel *23:244/60/11/203310060295
23Oselein, Markus16:432/71/71/20000502318-3
34Rosar, Kristjan09:120/20/10/030311010000
64Arula, Erik *27:063/70/12/49514220314819
82Järv, Rainer02:190/10/00/00000001000-2
KOKKU20027/604/2511/18362359161822119177775
%45%16%61.1%
TalTech BS/Altius
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Pashchuk, Roman *19:140/20/01/220202011111
7Poljakov, Mark14:370/10/00/01010000100-1
11Lysenko, Danil11:200/30/10/00001104010-5
13Avdejev, Roman23:447/130/11/397160003431518
14Seenemaa, Siim *27:102/63/52/4213011513158
15Kärber, Carl Joosep *21:431/20/00/050502135021
18Buhhantsev, Mihhail09:571/30/00/000000000020
23Jermakov, Timofei *21:451/71/31/2527312112610
24Motricuk, Roman11:421/40/11/211200001130
30Žavoronkov, Artjom10:410/30/10/01230104110-4
33Vabištševitš, Vladimir *28:075/130/11/4314220827113
KOKKU20018/574/137/1733185161043217195531
%31.6%30.8%41.2%
Võistluspaik Jüri Spordihoone
Aeg L 14.05.2022 16:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 20. mai
Anne Altermann (45)
Maarja Grünmann (19)
Edvard Marius Herter (17)
Erik Kaasik (22)
Kim-Erik Küttis (51)
Eva Möldre (45)
Roland Prii (31)
Reimo Pähn (35)
Homme, 21. mai
Riho Kaldma (75)
Daniel Lõõbas (36)
Mart Raamat (34)
Aare Sepp (36)
Margo Tali (38)
Sulge

Ülekanded