ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

TalTech BS/NEWOX
64:53
Rae Spordikool/Kiili SK
TalTech BS/NEWOX1519161464
Rae Spordikool/Kiili SK1010171653
L 13.11.2021 12:00, Tallinn, Kristiine PMM
TalTech BS/NEWOX
MängijaPosMin3PVVVPNK
Bitkimirov, Alex 00/000
Smirnov, Iljax01/201
Dmitrjev, Aleksei *x11/3130
Zikas, Erik *x01/613
Ivanov, Kirill *x00/026
Tsvetkov, Maksim *x00/022
Jermakov, Rustamx01/201
Vaitukovitš, Arturx00/010
Logvinenko, Vadimirx00/000
Maslov, Artjomx01/203
Muska, Marcus *x04/6218
Pähkelmann, Kristenx00/010
KOKKU19/211064
%42.9%
Rae Spordikool/Kiili SK
MängijaPosMin3PVVVPNK
Aduson, Markkox00/000
Sõõrde, Siimx00/022
Arula, Henn-Martenx00/010
Zuranjuk, Carl-Joosep *x42/4418
Kants, Karl Mathiasx00/020
Viik, Otto *x00/036
Lepik, Matthias *x00/000
Nurmik, Kaur-Kennert *x12/8515
Purge, Robert *x13/4210
Raag, Aleksx00/010
Sinikas, Saamuelx00/002
KOKKU67/162053
%43.8%
Kohtunikud Carl Erik Klamas, Artur Stonogin
Võistluspaik Tallinn, Kristiine PMM
Aeg L 13.11.2021 12:00
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 26.01.2022 08:00 Kvaliteedikomisjon
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 26. jaanuar
Marko Mägi (47)
Kalev Pius (82)
Martin Tombak (43)
Homme, 27. jaanuar
Lolita Gretševa (61)
Ago Markson (55)
Sander-Mel Mellikov (32)
Rain Peerandi (38)
Tõnu Tomson (69)
Sulge

Ülekanded