ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Rapla Korvpallikool
77:59
Rakvere Spordikool/Tarvas II
Rapla Korvpallikool232421977
Rakvere Spordikool/Tarvas II1810141759
T 10.05.2022 17:30, Rapla, Sadolin Spordihoone
Rapla Korvpallikool
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Jakk, Rasmus *219:103/50/20/0729420041613
2Välb, Kaarel *130:065/81/50/03254300111317
5Estaal, Rasmus04:441/10/00/000000110022
6Sadõhov, Marcus *125:293/51/40/133630064494
12Niklus, Hendrik04:440/00/10/01010002000-2
17Rikk, Rico-Robin121:411/31/20/021300015150
26Jeanty, Kristofer-Alex *236:499/140/35/56392408242323
30Vanem, Henri128:133/80/00/052711034063
32Kilk, Karmo *429:046/120/21/274114112131320
KOKKU20031/563/196/8341953181122321147780
%55.4%15.8%75%
Rakvere Spordikool/Tarvas II
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Sula, Kristjan07:390/10/20/000003100001
4Eensalu, Egert10:500/10/10/00111000100-1
11Martinson, Andro *26:030/12/51/230300002174
17Kokk, Kaspar06:011/10/00/000000000022
19Aso, Alari09:181/30/00/012311220025
23Ristna, Karl *29:502/71/43/42352232321010
24Lippasaar, Arden-Joosep *120:371/62/43/5202220405118
26Sankovski, Karl Heinrich08:090/20/00/020212001002
30Luhama, Ülari *422:333/50/00/234701014469
37Tõld, Teiren21:422/50/13/421311051474
77Aare, Georg-Richard *137:185/111/41/18192104241415
KOKKU20015/436/2111/18241337101362014205959
%34.9%28.6%61.1%
Võistluspaik Rapla, Sadolin Spordihoone
Aeg T 10.05.2022 17:30
Tehnilised vead 1 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 20. mai
Anne Altermann (45)
Maarja Grünmann (19)
Edvard Marius Herter (17)
Erik Kaasik (22)
Kim-Erik Küttis (51)
Eva Möldre (45)
Roland Prii (31)
Reimo Pähn (35)
Homme, 21. mai
Riho Kaldma (75)
Daniel Lõõbas (36)
Mart Raamat (34)
Aare Sepp (36)
Margo Tali (38)
Sulge

Ülekanded