ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK
67:61
TalTech BS/Fenster/TSK
Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK1020152267
TalTech BS/Fenster/TSK1516171361
Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Kiilmaa, Gregor203:060/00/00/000000000000
2Koit, Robert-Tiger *128:366/91/40/13362201311515
3Malm, Patrick *325:092/71/30/032501022173
4Relve, Fred208:520/00/01/230300031211
5Evestus, Artur214:281/30/10/010102001122
11Jurtsenko, Karl Gustav423:436/120/13/35382215041519
22Metsaorg, Georg Oliver221:362/90/10/02130000204-4
27Suurorg, Kaur Erik *319:530/30/21/21121101411-5
33Andre, Rasmus *229:212/41/42/411112120224917
42Lehe, Gerrit *325:164/60/55/86390000341313
66Rämman, Kerdo500:000/00/00/000000000000
KOKKU20023/533/2112/2037175461011418186761
%43.4%14.3%60%
TalTech BS/Fenster/TSK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Torn, Kaur221:081/30/20/02022104212-2
2Raap, Ragnar202:430/00/02/201100000124
6Rausberg, Mattias300:000/00/00/000000000000
7Pärismaa, Tambet *31:004/103/81/26060113231812
13Ulejev, Oskar *427:592/60/01/260612115256
15Järviste, Kristofer *32:512/24/60/04044202121623
16Hunt, Marcus *33:564/110/02/4102122002441013
21Juurak, Kristo25:160/41/51/23031101324-3
24Mölder, Marek07:061/20/10/011200001122
30Veiper, Gregor *218:010/50/12/20001001022-2
KOKKU20014/438/239/143574211721618186153
%32.6%34.8%64.3%
Võistluspaik Tallinn, Audentes (väike saal)
Aeg P 07.11.2021 17:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 25. mai
Sirje Kikas-Kartau (63)
Davis Kostõgov (43)
Kristian Kullamäe (23)
Kai Puumets (52)
Henri Räim (33)
Homme, 26. mai
Jano Kunts (35)
Ülari Luhama (17)
Triin Maripuu (37)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa