ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

TalTech BS/Fenster/TSK
78:80
Rakvere Tarvas I
TalTech BS/Fenster/TSK3118171278
Rakvere Tarvas I2420122480
P 10.10.2021 15:00, Tallinn, Kristiine PMM
TalTech BS/Fenster/TSK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Torn, Kaur *226:231/50/27/820214043596
2Raap, Ragnar205:320/01/20/010102000035
6Rausberg, Mattias320:501/20/03/640400110358
7Pärismaa, Tambet *29:059/210/32/23694326012018
8Agu, Markus00:000/00/00/000000000000
9Sepp, Oliver06:230/20/10/01010002000-4
13Ulejev, Oskar *420:212/51/21/181912055288
15Järviste, Kristofer *25:470/10/33/40001001333-2
16Hunt, Marcus20:053/40/02/2448110112817
21Juurak, Kristo16:392/31/50/002200021273
30Veiper, Gregor *228:552/32/25/63142202251522
KOKKU20020/465/2023/29271845101432415237881
%43.5%25%79.3%
Rakvere Tarvas I
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Kello, Kevin22:165/81/51/22136403211415
3Pahmart, Martti19:592/30/21/240424144357
4Pärn, Carel04:410/20/10/02020003000-4
7Ritari, Romet *31:522/53/61/23362000251418
8Mikenberg, Markus *217:341/50/20/01120002312-7
12Saar, Rauno08:491/30/00/00001102102-3
13Lillmets, Raul05:210/10/00/00110002100-3
14Kroos, Kristjan *313:212/20/10/031401032144
23Vaab, Neiro10:401/11/10/000010002054
24Nukk, Henri-Sander22:243/50/10/0224200012610
47Veevo, Tauri *23:052/41/22/2112230211911
48Sats, Ralf *19:583/44/61/23145401411924
KOKKU20022/4310/276/10251237211712323158076
%51.2%37%60%
Võistluspaik Tallinn, Kristiine PMM
Aeg P 10.10.2021 15:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 26.01.2022 08:00 Kvaliteedikomisjon
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 26. jaanuar
Marko Mägi (47)
Kalev Pius (82)
Martin Tombak (43)
Homme, 27. jaanuar
Lolita Gretševa (61)
Ago Markson (55)
Sander-Mel Mellikov (32)
Rain Peerandi (38)
Tõnu Tomson (69)
Sulge

Ülekanded