ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

TalTech BS/Altius
69:80
G4S Noorteliiga
TalTech BS/Altius1516251369
G4S Noorteliiga2316261580
R 22.10.2021 20:15, Play Arena
TalTech BS/Altius
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Jefremova, Alevtina *26:593/81/32/8257130805116
7Feshchenko, Olga *427:490/20/01/231411023110
8Ptitsõna, Anastassia *132:137/144/135/931462141123131
9Martõnova, Jekaterina *22:122/60/10/042621043141
12Jürgens, Anželika212:111/30/12/201110002142
18Ivanova, Diana318:491/30/00/02241002402-1
23Vorobjova, Angelina106:450/00/00/00000001000-1
25Saskina, Elizaveta509:111/30/00/021300000023
32Builo, Sonija18:131/20/00/03140002402-1
33Fomištjova, Rihanna *525:384/111/11/15510101141128
KOKKU20020/526/1911/2231205113722521216948
%38.5%31.6%50%
G4S Noorteliiga
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Vasar, Maria *13:561/20/50/03030102302-5
4Okuneva, Ivetta *225:493/51/20/1437640323920
6Roos, Jenny116:311/50/21/21011000413-6
7Sirgi, Lisa *28:195/130/00/397161253031023
11Sibul, Hanna Maria *226:202/41/56/70555215441314
13Frier, Kayla Jade26:124/71/56/81344402471721
14Luks, Emma Charlotte21:340/10/20/22022003210-5
15Koorits, Keandra *426:2611/180/22/22461301222424
77Froljonok, Anastasia14:531/50/10/024610000023
KOKKU20028/603/2415/25282856211661921218089
%46.7%12.5%60%
Võistluspaik Play Arena
Aeg R 22.10.2021 20:15
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
N 09.12.2021 14:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
N 16.12.2021 11:00 EKL üldkogu
Sünnipäevad
Täna, 9. detsember
Kristo Eisenberg (37)
Marko Savi (44)
Tanel Uudeberg (38)
Homme, 10. detsember
Algis Liblik (38)
Sulge

Ülekanded