ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Audentese Spordiklubi
90:49
TalTech BS/Altius
Audentese Spordiklubi2718222390
TalTech BS/Altius1310161049
Audentese Spordiklubi
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
Tael, Laura Anette416:432/30/40/040400213041
4Matsina, Mailian Elisabeth *313:394/50/10/0202120111810
5Kasemägi, Trine *519:281/40/21/153821022136
6Trumsi, Mirtel10:531/30/00/031401100127
9Pajumets, Eliise *232:239/111/31/12359602122237
12Vene, Ele-Riin217:562/71/40/022422020075
13Rausberg, Kati *126:435/73/70/04264200301922
14Põldmaa, Ellen Anett *337:075/93/72/34049322122129
16Onton, Egle-Liisa209:491/30/00/000020000021
17Friedemann, Mariell15:191/30/10/022401021122
KOKKU20031/558/294/5341549291851212890120
%56.4%27.6%80%
TalTech BS/Altius
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Bodõlevskaja, Polina24:022/32/42/23141002011212
7Feshchenko, Olga422:513/40/00/0819000001615
8Ptitsõna, Anastassia *135:231/92/94/4437440804128
9Martõnova, Jekaterina07:270/41/10/000020000131
11Vorobjova, Angelina109:000/10/10/00000001000-3
12Jürgens, Anželika *221:092/40/42/42021005036-1
15Lantova, Olga *517:500/20/00/031410100004
18Ivanova, Diana *324:532/50/11/234711043152
21Holostõhh, Darja305:180/00/00/011211000004
25Beljakova, Anzela *14:300/40/00/02022001300-5
32Builo, Sonija17:372/60/11/22020002215-3
KOKKU20012/425/2110/143013431361248124934
%28.6%23.8%71.4%
Võistluspaik Tallinn, Audentese Spordikeskus
Aeg P 10.10.2021 14:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 26.01.2022 08:00 Kvaliteedikomisjon
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 26. jaanuar
Marko Mägi (47)
Kalev Pius (82)
Martin Tombak (43)
Homme, 27. jaanuar
Lolita Gretševa (61)
Ago Markson (55)
Sander-Mel Mellikov (32)
Rain Peerandi (38)
Tõnu Tomson (69)
Sulge

Ülekanded