ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

ESTONIA WU16 2
36:107
LITHUANIA WU16
ESTONIA WU16 281351036
LITHUANIA WU1629271734107
R 05.08.2022 18:30, Tallinn, Audentes (suur saal)
ESTONIA WU16 2
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Suursaar, Riinu *230:171/70/40/02130107202-13
6Kristovald, Anna-Liisa *131:291/60/45/6134100721074
7Mäesepp, Merili300:000/00/00/000000000000
8Grits, Anna114:122/30/10/01231009304-6
9Gontsarova, Ariana214:030/40/20/00000001100-9
10Taal, Triinu-Liisu *321:121/81/40/02241109405-13
12Lindal, Mia Liis309:240/00/10/01011003100-3
14Froljonok, Anastasia527:561/50/05/12538100136713
15Uuehendrik, Helena *432:091/31/20/042610032357
18Fomištjova, Rihanna *519:173/70/10/463902135469
KOKKU20010/432/1910/2231184964146232336-11
%23.3%10.5%45.5%
LITHUANIA WU16
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Paunksnyte, Daniele118:306/81/50/01348502001524
2Aukstikalnyte, Sintija *19:125/162/53/43363203431912
6Matulevicius, Victorija *114:426/80/13/41346601121528
7Mockeviciute, Juste218:281/40/04/4415310122611
8Jusyte, Goda516:423/90/01/221311124172
10Utkaite, Rusne219:230/00/14/4505321113415
11Rauckyte, Austeja *12:416/70/12/73032303151421
19Draksaite, Karolina17:041/30/10/010132000025
20Babraitis, Austeja *516:414/80/00/45510230013821
21Kacerauskaite, Vilte417:001/21/10/030311003055
22Budajeva, Karina *314:123/51/21/33252010421013
27Pusinskaite, Skirmante515:250/10/02/440401022224
KOKKU20036/715/1720/3637215834273162323107161
%50.7%29.4%55.6%
Võistluspaik Tallinn, Audentes (suur saal)
Aeg R 05.08.2022 18:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 20. august
Maire Mällo (62)
Kaido Seil (47)
Meelis Songe (44)
Martin Toomas (41)
Homme, 21. august
Peeter Kirtsi (43)
Siim Laur (35)
Raido Raudsepp (36)
Raido Rebane (37)
Sulev Sild (42)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Soome | FIBA World Cup 2023 Qualifiers