ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

ESTONIA WU16 1
72:93
LATVIA WU16
ESTONIA WU16 12417181372
LATVIA WU162823241893
R 05.08.2022 16:00, Tallinn, Audentes (suur saal)
ESTONIA WU16 1
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
6Trumsi, Mirtel415:280/00/00/011222011004
7Küttis, Emma-Mia121:481/22/64/82132106471210
8Raiendik, Isabella *27:270/20/32/2921121193121
9Meier, Elerin *219:330/00/10/02021102200-1
10Vain, Liseth114:281/31/21/410101024362
13Frier, Kayla Jade *129:194/162/37/85052508062118
14Luks, Emma Charlotte *219:070/20/02/414520145423
15Vetesina, Lisandra423:061/13/42/61122203031318
16Sapunova, Alexandra206:540/20/01/21010004011-3
18Sirgi, Lisa *522:505/110/15/66392240431524
KOKKU20012/398/2024/40361551151564023287276
%30.8%40%60%
LATVIA WU16
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
10Zeltina, Megija *322:493/90/24/75161502141012
13Vapne, Monika113:414/81/63/42350604321411
16Krumulda, Petra307:511/30/00/02131002302-1
19Brence, Annija219:173/90/10/13030305216-1
22Šmite, Madara *222:105/130/26/72792704451620
23Skudra, Emilija115:270/10/54/412333021347
24Petrus, Estere *321:264/91/30/02462301301111
26Malniece, Darta315:221/20/02/224610025144
27Berzina, Luize *216:587/120/42/32350401331614
61Kaupmane, Marta312:081/60/00/004412020022
62Otto, Evelina *421:593/90/12/6358220014815
64Šmite, Elizabete410:520/20/00/041500002001
KOKKU20032/832/2423/34314273133502528239395
%38.6%8.3%67.6%
Võistluspaik Tallinn, Audentes (suur saal)
Aeg R 05.08.2022 16:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 20. august
Maire Mällo (62)
Kaido Seil (47)
Meelis Songe (44)
Martin Toomas (41)
Homme, 21. august
Peeter Kirtsi (43)
Siim Laur (35)
Raido Raudsepp (36)
Raido Rebane (37)
Sulev Sild (42)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Soome | FIBA World Cup 2023 Qualifiers