ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

LATVIA MU16
48:52
ESTONIA MU16
LATVIA MU16318141348
ESTONIA MU161810111352
R 05.08.2022 13:00, Tallinn, Audentes (suur saal)
LATVIA MU16
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Niedra, Jekabs12:251/31/50/12020000525-2
5Eglitis, Everts *119:121/40/12/250501113144
6Vavers, Karlis528:583/90/00/25712111002616
7Šulcs, Rolands318:012/40/20/040420112347
8Skrinda, Kristers *417:031/20/40/031400020221
9Kilups, Martins *117:121/20/63/421301021251
10Katlaps, Pauls *125:444/70/42/3538000334108
11Ginters, Ronalds21:081/30/01/400012001235
15Petersons, Krisjanis217:082/60/23/77310010215713
16Rudusans, Ralfs05:170/00/10/000000000100
17Salzemnieks, Emils *508:070/10/00/011210021100
18Mucenieks, Emils09:451/20/00/000000000020
KOKKU20017/431/2511/233419535631317254853
%39.5%4%47.8%
ESTONIA MU16
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Sepik, Kermo *115:131/20/30/01011101512-4
5Ristna, Karl *23:562/44/82/36281004231818
7Suvi, Gert527:451/80/00/071810301025
8Aso, Alari00:000/00/00/000000000000
9Vanem, Henri114:262/30/01/210121021257
11Tornius, Rannar311:080/10/02/220201012122
12Vändra, Karl Johan *224:425/70/21/2202110212119
13Raiste, Renee *323:141/20/40/04040011412-2
14Savi, Romel219:320/41/33/721303024564
15Uik, Martin *311:390/00/00/070700024102
16Laik, Kaspar317:222/20/40/011231010045
17Vendla, Gregor211:030/00/10/001120011000
KOKKU20014/335/259/163684411841725165246
%42.4%20%56.3%
Võistluspaik Tallinn, Audentes (suur saal)
Aeg R 05.08.2022 13:00
Tehnilised vead 1 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 20. august
Maire Mällo (62)
Kaido Seil (47)
Meelis Songe (44)
Martin Toomas (41)
Homme, 21. august
Peeter Kirtsi (43)
Siim Laur (35)
Raido Raudsepp (36)
Raido Rebane (37)
Sulev Sild (42)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Soome | FIBA World Cup 2023 Qualifiers