ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Czech Republic MU16
77:69
ESTONIA MU16
Czech Republic MU161618172677
ESTONIA MU161612192269
N 04.08.2022 18:30, Tallinn, Audentes (suur saal)
Czech Republic MU16
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Mršťák, Jakub100:000/00/00/000000000000
6Juříček, Nikolas *220:102/50/10/04041107334-1
8Zajíc, Jakub *129:393/81/53/46287003131216
9Nejezchleb, David319:544/61/52/32350000021314
10Křišťan, Jakub *423:353/31/33/38192023431219
11Macht, Samuel *221:571/60/11/271820034131
12Ivánek, Viktor213:282/21/20/0101320000712
14Danko, Matěj207:570/01/20/01011102503-2
20Motyčka, David *514:360/00/21/222420001115
21Bečka, Jan517:001/40/02/462811022249
22Pomezný, Matyáš421:014/52/21/32243002151523
23Duhajský, Daniel410:431/40/11/212301001133
KOKKU20021/437/2414/2340175722622222217799
%48.8%29.2%60.9%
ESTONIA MU16
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Ristna, Karl *30:034/82/86/93144101282024
7Suvi, Gert516:481/10/00/023500020328
8Aso, Alari02:460/00/00/00000000100-1
9Vanem, Henri113:220/40/00/01121201310-3
11Tornius, Rannar309:421/10/31/120220001033
12Vändra, Karl Johan *225:551/20/21/212352133136
13Raiste, Renee *318:411/31/40/040401014151
14Savi, Romel *226:152/72/90/0325310120103
16Laik, Kaspar321:481/33/100/0303000030112
17Vendla, Gregor213:161/41/40/020202001355
34Pokk, Marko *521:245/60/00/11120202131013
KOKKU20017/399/408/13251237151111221206961
%43.6%22.5%61.5%
Võistluspaik Tallinn, Audentes (suur saal)
Aeg N 04.08.2022 18:30
Tehnilised vead 2 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 20. august
Maire Mällo (62)
Kaido Seil (47)
Meelis Songe (44)
Martin Toomas (41)
Homme, 21. august
Peeter Kirtsi (43)
Siim Laur (35)
Raido Raudsepp (36)
Raido Rebane (37)
Sulev Sild (42)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Soome | FIBA World Cup 2023 Qualifiers