ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

ESTONIA MU16
54:95
LITHUANIA MU16
ESTONIA MU16211641354
LITHUANIA MU161729232695
K 03.08.2022 18:30, Tallinn, Audentes (suur saal)
ESTONIA MU16
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Sepik, Kermo *120:352/30/01/111202143354
5Ristna, Karl *25:202/63/71/1101020432143
7Suvi, Gert *519:363/70/00/021300124161
9Vanem, Henri107:081/10/00/00111004102-1
11Tornius, Rannar314:143/60/00/00000003106-2
12Vändra, Karl Johan220:553/60/10/040433060167
13Raiste, Renee314:090/00/21/230300010112
14Savi, Romel *220:092/50/20/02241103404-4
15Uik, Martin *312:310/00/00/232501012104
16Laik, Kaspar315:401/20/50/03031002012-1
17Vendla, Gregor211:092/70/20/114520011143
34Pokk, Marko518:342/20/00/210110010146
KOKKU20021/453/193/92513389923219125422
%46.7%15.8%33.3%
LITHUANIA MU16
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Zilius, Jokubas19:401/22/60/0303320101811
3Miskinis, Marijus14:121/80/11/203311001231
5Kulkauskas, Paulius13:443/50/00/053801023169
6Remeikis, Dziugas *20:245/72/42/34158202041831
7Jokubauskas, Gabrielius *16:474/70/10/061730133089
9Virkutis, Juozas *17:047/90/00/03584202121424
10Siskauskas, Matas *23:054/42/30/01230100101416
22Pakamanis, Ernas15:020/10/10/00001002010-2
23Jakstas, Kristijonas08:310/10/20/00110101000-2
24Rudaitis, Jokubas *17:270/30/31/410123130716
25Latanauskas, Egitas13:496/81/60/01123601101517
32Kancevicius, Martynas20:154/90/00/1448013021813
KOKKU20035/647/274/103124552520519121995133
%54.7%25.9%40%
Võistluspaik Tallinn, Audentes (suur saal)
Aeg K 03.08.2022 18:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 20. august
Maire Mällo (62)
Kaido Seil (47)
Meelis Songe (44)
Martin Toomas (41)
Homme, 21. august
Peeter Kirtsi (43)
Siim Laur (35)
Raido Raudsepp (36)
Raido Rebane (37)
Sulev Sild (42)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Soome | FIBA World Cup 2023 Qualifiers