ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

LATVIA MU16
89:59
Czech Republic MU16
LATVIA MU162420222389
Czech Republic MU161817141059
K 03.08.2022 16:00, Tallinn, Audentes (suur saal)
LATVIA MU16
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Niedra, Jekabs17:330/01/50/020210102031
5Eglitis, Everts *111:580/01/20/030310020135
6Vavers, Karlis516:241/20/00/211221004123
7Šulcs, Rolands312:481/21/23/4101400123811
8Skrinda, Kristers *422:451/21/54/5505200314911
9Kilups, Martins *120:312/42/50/0202310130106
10Katlaps, Pauls *121:123/41/40/020231045394
11Ginters, Ronalds14:461/31/30/031421020056
13Donis, Rudis *423:364/71/24/573101200341525
14Ailis, Toms Lukass17:155/50/12/20330001011213
15Petersons, Krisjanis221:124/41/42/73254212061326
16Rudusans, Ralfs00:000/00/00/000000000000
KOKKU20022/3310/3315/25351146238216202389111
%66.7%30.3%60%
Czech Republic MU16
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Mršťák, Jakub *112:312/20/00/010111032244
6Juříček, Nikolas *210:071/50/11/31120002333-2
8Zajíc, Jakub120:441/40/31/20113403313-1
9Nejezchleb, David316:011/11/50/041500010055
10Křišťan, Jakub *426:024/71/42/374110103351318
11Macht, Samuel *225:162/61/41/220211242283
12Ivánek, Viktor223:023/41/61/12573000321013
14Danko, Matěj212:231/40/30/01011101312-4
20Motyčka, David *514:560/20/10/02020000110-1
21Bečka, Jan504:241/20/00/002200000023
22Pomezný, Matyáš416:131/60/12/32130011324-1
23Duhajský, Daniel418:212/20/21/211210020155
KOKKU20019/454/309/1627194610832123205942
%42.2%13.3%56.3%
Võistluspaik Tallinn, Audentes (suur saal)
Aeg K 03.08.2022 16:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 20. august
Maire Mällo (62)
Kaido Seil (47)
Meelis Songe (44)
Martin Toomas (41)
Homme, 21. august
Peeter Kirtsi (43)
Siim Laur (35)
Raido Raudsepp (36)
Raido Rebane (37)
Sulev Sild (42)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Soome | FIBA World Cup 2023 Qualifiers