ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

EST MU16
60:79
GEO MU16
EST MU162012171160
GEO MU161521182579
N 14.07.2022 17:30, Paikuse spordikeskus
EST MU16
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Vanem, Henri113:381/30/00/041511021125
3Vendla, Gregor *220:031/10/40/060620001227
4Arro, Tom Oskar12:040/00/14/420200011447
5Tornius, Rannar321:432/31/42/221310041195
10Mäe, Patrick Otto03:320/10/00/020200001000
11Savi, Romel *225:442/63/70/0213310151136
16Ristna, Karl *26:483/92/93/4123420224159
19Raiste, Renee319:490/21/31/230301000145
20Suvi, Gert *517:411/30/01/231400223537
21Uik, Martin *321:132/40/10/21231002514-1
22Aso, Alari07:500/00/00/210100000102
24Pokk, Marko509:552/30/00/000000021040
KOKKU20014/357/2911/1830104012521621216052
%40%24.1%61.1%
GEO MU16
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
29Mujirishvili, Luka14:135/70/02/54261002131217
31Nemsadze, Iviko05:530/00/00/000020001001
32Abuladze, Nikoloz *25:471/94/61/13037300241520
36Gurgrnidze, Nikoloz08:060/00/10/020210000103
39Tskhadadze, Guram17:383/60/13/430310002299
41Puturidze, Nikoloz *06:440/00/00/010110002000
42Mgeladze, Aleksandre00:000/00/00/000000000000
45Kechagmadze, Vaja13:551/20/10/00000200512-2
47Nikolaevi, Giorgi08:122/40/00/002200001144
52Barbakadze, Luka09:290/10/00/043701100008
53Bukia, Gogita *15:402/50/41/140422130256
54Gugutsidze, Ioseb10:561/10/10/011200021020
55Daushvili, Alexsander12:042/52/30/0202000012109
56Kapanadze, Temuri *20:521/20/06/6606120003819
58Shvelidze, Bachana08:501/20/00/012300001022
62Bakhtadze, Avtandil *21:415/150/00/25510101442105
KOKKU20024/596/1713/193718551710313212179101
%40.7%35.3%68.4%
Võistluspaik Paikuse spordikeskus
Aeg N 14.07.2022 17:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 20. august
Maire Mällo (62)
Kaido Seil (47)
Meelis Songe (44)
Martin Toomas (41)
Homme, 21. august
Peeter Kirtsi (43)
Siim Laur (35)
Raido Raudsepp (36)
Raido Rebane (37)
Sulev Sild (42)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Soome | FIBA World Cup 2023 Qualifiers