ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Rakvere Tarvas
67:80
TalTech
Rakvere Tarvas1713152267
TalTech2520181780
K 13.10.2021 19:00, Rakvere Spordihall
Rakvere Tarvas
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Tyson Jr, Bunyon Devell *218:242/40/12/320211141365
4Saaremäel, Sten118:460/30/20/00000001330-6
6Lindmets, Renato515:361/10/21/111210031131
7Kasemets, Kristen *205:160/00/00/00000001000-1
9Kaldmäe, Gert404:371/30/01/120200011132
10Saks, Kaido322:380/12/30/030311001068
11Kedis, Toms121:360/12/40/0112710041610
13Lippasaar, Arvan-Johhannes313:131/21/20/00000021505-1
15Kuminga, Steve315:194/100/20/010101032380
21Nikolic, Aleksa *127:262/32/32/23145001211217
34Niits, Tormi *316:371/42/30/051600001089
55Josipovic, Igor *520:325/60/00/01230101211011
KOKKU20017/389/226/72072715531723146755
%44.7%40.9%85.7%
TalTech
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Jurkatamm, Mikk *209:370/31/50/01011000223-2
5Sokk, Tanel121:221/41/12/2202420102712
6Metsalu, Oliver327:086/110/10/02462103241213
12Raadik, Toomas419:480/11/26/6134110434910
13Matute Perner, Karl Andres *517:533/50/00/032501012168
14Ilves, Gregor *132:204/62/60/06286501321425
15Pehka, Ran Andre *129:254/52/55/62241201261924
18Kajupank, Indrek *422:293/51/31/27181002011012
32Heinla, Joosep404:060/10/00/010100000000
34Lepp, Jaan Erik115:520/10/00/011220010103
KOKKU20021/428/2314/162716431812014142380105
%50%34.8%87.5%
Võistluspaik Rakvere Spordihall
Aeg K 13.10.2021 19:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
E 08.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
K 10.11.2021 15:00 Juhatuse koosolek
E 15.11.2021 11:00 Naiste ja tüdrukute liigade klubide esindajate koosolek
K 17.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
E 22.11.2021 15:00 Kvaliteedikomisjon
T 23.11.2021 10:00 Meistriliiga nõukogu
N 09.12.2021 10:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
Sünnipäevad
Täna, 28. oktoober
Kaur Heinaru (43)
Martin Korjus (28)
Sergei Solovjov (69)
Taavi Tilk (38)
Avo Viil (82)
Homme, 29. oktoober
Merilin Metsalu (34)
Taavi Reigam (59)
Rosemary Rits (29)
Kristjan Voolaid (29)
Sulge

Ülekanded