ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

KK Viimsi
74:52
KK ASKUS
KK Viimsi1717142674
KK ASKUS618111752
KK Viimsi
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Paas, Glen-Gregor316:150/00/30/21121101110-2
5Rikberg, Gregor *221:020/41/53/44042004336-2
6Sombri, Indrek212:591/10/40/00000011102-3
8Laanemaa, Ron *128:555/61/32/26285301361530
9Otsing, Sander125:061/44/50/02022401101416
10Kokk, Kristjan *323:393/70/20/014520012165
12Orasmäe, Mihkel *424:452/31/30/2628001011711
14Sünd, Kevin *319:122/32/80/05162302201010
21Pettai, Oliver102:410/10/00/00000000000-1
23Kitsing, Joonas204:330/00/00/010100000001
31Rikberg, Jorgen215:215/81/21/22461204331414
44Vaidla, Trevor305:320/00/00/000010001000
KOKKU20019/3710/356/12291544161321518157479
%51.4%28.6%50%
KK ASKUS
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Puuri, Jürgen211:460/01/10/020210021033
10Kallas, Ove-Kristjan *326:372/60/35/740402033696
11Roosimaa, Maitis211:330/20/00/00000000000-2
13Merimaa, Risto *129:571/32/72/3202210033107
14Meeksa, Martin *231:105/130/02/2105153109241216
15Koppel, Priidu215:220/00/20/02020114210-3
29Felding, Simon220:151/20/00/002200020021
66Kangur, Karl-Peeter *429:273/90/50/0841220013267
77Kuuse, Andres *423:535/110/00/1123110311103
KOKKU20017/463/189/133016469612415175238
%37%16.7%69.2%
Võistluspaik Forus spk Viimsi (väike väljak)
Aeg N 07.10.2021 19:30
Tehnilised vead 1 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 25. mai
Sirje Kikas-Kartau (63)
Davis Kostõgov (43)
Kristian Kullamäe (23)
Kai Puumets (52)
Henri Räim (33)
Homme, 26. mai
Jano Kunts (35)
Ülari Luhama (17)
Triin Maripuu (37)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa