ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Keila Korvpallikool II
71:79
Rapla Korvpallikool
Keila Korvpallikool II916262071
Rapla Korvpallikool2121152279
K 24.11.2021 19:40, Keila Kooli võimla
Keila Korvpallikool II
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Sepik, Kermo126:020/24/80/0303100652121
3Maide, Mart *333:200/53/45/84263213291421
6Honga, Stefan200:000/00/00/000000000000
9Jaagu, Juss-Joosep *221:171/40/13/51011101535-1
11Lillimägi, Karl203:490/10/00/011200010000
13Maide, Laur304:270/10/10/00000000100-3
14Lenk, Christopher *329:364/120/92/26410201114107
15Uusoja, Marek *431:256/111/21/14370002511610
22Dzotsenidze, Mark222:131/20/01/41011001423-2
32Sadrin, Aleksandr *527:515/70/21/23470010141117
KOKKU20017/458/2713/222617438331524257150
%37.8%29.6%59.1%
Rapla Korvpallikool
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Välb, Kaarel *126:003/50/58/10000310346147
3Jakk, Rasmus *219:043/50/01/111201002177
4Ratas, Jan Märten *122:234/70/11/142621155195
6Sadõhov, Marcus122:550/10/23/430311024331
14Tõnnus, Ranno408:150/11/10/010100002031
15Põldoja, Kustas *337:099/120/25/673101314162332
17Rikk, Rico-Robin102:420/00/00/20000000010-1
22Visser, Sander306:160/00/00/00000102300-4
26Jeanty, Kristofer-Alex226:395/61/33/41011402431615
32Kilk, Karmo *428:372/60/10/290910021347
33Kurg, Ino200:000/00/00/000000000000
KOKKU20026/432/1521/303484291222026247970
%60.5%13.3%70%
Võistluspaik Keila Kooli võimla
Aeg K 24.11.2021 19:40
Tehnilised vead 0 vs 1
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 08.12.2021 13:00 Koolituste töörühm
N 09.12.2021 14:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
N 16.12.2021 11:00 EKL üldkogu
Sünnipäevad
Täna, 8. detsember
Janari Jõesaar (28)
Rivo Nõmmistu (37)
Homme, 9. detsember
Kristo Eisenberg (37)
Marko Savi (44)
Tanel Uudeberg (38)
Sulge

Ülekanded