ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Rapla Korvpallikool
90:74
Haapsalu
Rapla Korvpallikool2720162790
Haapsalu2112241774
N 11.11.2021 18:15, Rapla, Sadolin Spordihoone
Rapla Korvpallikool
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Kilk, Kardo220:583/62/60/0112200132127
3Jakk, Rasmus *222:433/50/21/220201032272
4Ratas, Jan Märten *122:283/81/60/151631005294
6Sadõhov, Marcus *120:541/10/02/2123620013417
14Tõnnus, Ranno415:381/12/40/0718111020815
15Põldoja, Kustas *331:065/84/62/45168214342431
17Rikk, Rico-Robin115:421/10/10/010121013021
26Jeanty, Kristofer-Alex *228:422/32/50/0213210341105
32Kilk, Karmo421:494/62/50/0213000310148
33Kurg, Ino200:000/00/00/000000000000
KOKKU20023/3913/355/92883624921524149090
%59%37.1%55.6%
Haapsalu
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Ender, Gejor *221:141/30/22/610161052441
3Erit, Aksel08:232/30/01/110100011154
4Kaljula, Kaspar105:161/10/00/000000020020
7Tuisk, Silver226:303/50/31/234710011279
8Saarmets, Madis *420:172/81/32/2505101002910
9Tserepanov, Dmitri *330:494/80/21/240411032395
11Veskioja, Kauri207:331/20/00/210100001221
13Toom, Ilo323:043/61/11/31341302221010
14Tammistu, Peedu *420:486/90/02/46280002331415
24Päeske, Mikk *236:071/12/64/56179212241226
KOKKU20024/464/1714/2730114119722114237481
%52.2%23.5%51.9%
Võistluspaik Rapla, Sadolin Spordihoone
Aeg N 11.11.2021 18:15
Tehnilised vead 1 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 25. mai
Sirje Kikas-Kartau (63)
Davis Kostõgov (43)
Kristian Kullamäe (23)
Kai Puumets (52)
Henri Räim (33)
Homme, 26. mai
Jano Kunts (35)
Ülari Luhama (17)
Triin Maripuu (37)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa