ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Jõgeva VSK
82:67
Keila Korvpallikool II
Jõgeva VSK2125132382
Keila Korvpallikool II1613132567
R 05.11.2021 19:00, Kuremaa ujula spordihoone
Jõgeva VSK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Lillemägi, Sander200:000/00/00/000000000000
5Tralla, Märt *124:281/30/31/262842023238
6Annok, Jaanus123:342/30/24/541530044488
8Lillemägi, Sten *526:376/110/01/39094204351319
9Urvik, Kris325:002/31/22/442620052499
12Kask, Lauri *425:413/50/00/041512024368
13Tõnissoo, Ako *223:151/43/51/22241302421210
15Mölder, Martin313:533/61/30/021321002098
23Nool, Danno411:422/50/01/221300021152
33Mölder, Matthias104:192/20/00/010100010044
35Pross, Breit *121:314/61/22/21012202521310
KOKKU20026/486/1712/20371249191202628238286
%54.2%35.3%60%
Keila Korvpallikool II
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Hulkko, Rasmus204:081/10/00/010101001023
2Sepik, Kermo112:320/31/43/410100021461
3Maide, Mart321:342/30/22/410140022264
4Peterson, Henri406:110/10/00/020211011001
5Rukis, Robin04:480/01/10/010100000034
8Pahv, Margus *126:332/51/41/1404222212811
9Jaagu, Juss-Joosep209:500/11/23/420210010267
14Lenk, Christopher *326:342/62/34/6303210534149
16Tamkivi, Roland *430:370/00/32/220225014629
19Sengbusch, Conrad *220:121/30/15/610102024474
22Dzotsenidze, Mark209:201/20/02/210110003143
32Sadrin, Aleksandr *527:411/42/41/452711023297
KOKKU20010/298/2423/3325227141321823276763
%34.5%33.3%69.7%
Võistluspaik Kuremaa ujula spordihoone
Aeg R 05.11.2021 19:00
Tehnilised vead 1 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 25. mai
Sirje Kikas-Kartau (63)
Davis Kostõgov (43)
Kristian Kullamäe (23)
Kai Puumets (52)
Henri Räim (33)
Homme, 26. mai
Jano Kunts (35)
Ülari Luhama (17)
Triin Maripuu (37)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa