ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Haapsalu
59:60
Keila Korvpallikool II
Haapsalu132281659
Keila Korvpallikool II1121181060
L 09.10.2021 13:00, Haapsalu Wiedemanni sph
Haapsalu
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
Uustalu, Gregor200:000/00/00/000000000000
1Väli, Mihkel113:191/10/00/011211001025
2Ender, Gejor203:590/10/00/010112012202
3Erit, Aksel25:395/110/11/4325100143115
4Kaljula, Kaspar *121:001/30/01/330300022331
5Laars, Jürgen *207:110/20/11/20000102121-3
8Saarmets, Madis *423:001/41/50/080800432055
9Tserepanov, Dmitri320:301/30/02/610113031543
11Veskioja, Kauri206:361/20/00/011231023022
12Kanter, Mairo226:450/16/101/23253003321917
14Tammistu, Peedu *421:312/30/01/24610320122517
24Päeske, Mikk *230:302/70/43/430311021371
KOKKU20014/387/2110/23291645141142022225955
%36.8%33.3%43.5%
Keila Korvpallikool II
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
Hulkko, Rasmus214:001/10/20/00112002202-1
3Maide, Mart *337:165/90/14/960622250101420
5Rukis, Robin10:131/20/40/01010100202-3
6Honga, Stefan200:000/00/00/000000000000
8Pahv, Margus *133:091/71/50/022431033451
9Jaagu, Juss-Joosep *217:292/30/30/00110302504-3
13Maide, Laur300:000/00/00/000000000000
14Lenk, Christopher307:190/20/00/00000000110-3
15Uusoja, Marek *434:313/82/46/748123303141827
22Dzotsenidze, Mark219:362/20/00/020220023043
32Sadrin, Aleksandr *526:275/80/11/491100201531112
KOKKU20020/423/2011/20281543121221822226053
%47.6%15%55%
Võistluspaik Haapsalu Wiedemanni sph
Aeg L 09.10.2021 13:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 1 (Gejor Ender) vs 1 (Margus Pahv)
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 26.01.2022 08:00 Kvaliteedikomisjon
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 26. jaanuar
Marko Mägi (47)
Kalev Pius (82)
Martin Tombak (43)
Homme, 27. jaanuar
Lolita Gretševa (61)
Ago Markson (55)
Sander-Mel Mellikov (32)
Rain Peerandi (38)
Tõnu Tomson (69)
Sulge

Ülekanded