ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Võrumaa
72:89
Jõgeva VSK
Võrumaa2314122372
Jõgeva VSK2719162789
R 08.10.2021 19:00, Parksepa Keskkooli spordihoone
Võrumaa
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Jõgi, Richard408:390/00/00/20001002210-4
4Kalmus, Rael317:074/60/02/34150001341012
5Treial, Andre *233:502/20/21/241523024359
8Kits, Kert407:340/10/11/20001000211-2
10Laine, Elari *317:500/43/50/230320013193
12Märdimäe, Mirko *434:403/41/60/440410012393
14Kulberg, Martin *232:445/90/210/13821031074122026
15Nõmm, Risto208:120/10/00/001100000101
23Urb, Kevin209:440/00/14/610110000346
24Taal, Kaidar *329:403/61/35/62351105141413
KOKKU20017/335/2023/4027103712501921337267
%51.5%25%57.5%
Jõgeva VSK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Lillemägi, Sander204:080/01/10/020200013031
4Pross, Breit116:350/11/30/01121001413-1
5Tralla, Märt *132:591/11/42/4224220145710
6Annok, Jaanus *121:036/71/21/21232200221620
7Heinakroon, Markus317:522/70/20/03141002314-2
8Lillemägi, Sten *526:319/160/01/22133112441917
9Urvik, Kris *320:313/32/60/01452102521211
11Tõnissoo, Ako210:352/40/20/312302011141
12Kask, Lauri *423:397/100/04/585131401431830
15Mölder, Martin309:230/10/20/00000000100-4
23Nool, Danno416:441/60/01/23030001213-2
KOKKU20031/566/229/18281947121211233208981
%55.4%27.3%50%
Võistluspaik Parksepa Keskkooli spordihoone
Aeg R 08.10.2021 19:00
Tehnilised vead 1 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
N 09.12.2021 14:00 Saku I ja Saku II liiga klubide esindajate kohtumine
K 15.12.2021 15:00 Juhatuse koosolek
N 16.12.2021 11:00 EKL üldkogu
Sünnipäevad
Täna, 9. detsember
Kristo Eisenberg (37)
Marko Savi (44)
Tanel Uudeberg (38)
Homme, 10. detsember
Algis Liblik (38)
Sulge

Ülekanded