ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Eesti Maaülikool/Skarcon
76:85
TSA Kalev
Eesti Maaülikool/Skarcon2025151676
TSA Kalev1924261685
R 14.01.2022 20:00, Tartu, EMÜ sph
Eesti Maaülikool/Skarcon
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Mets, Lauri *334:598/100/91/2314300242178
3Orumaa, Argo *223:183/42/40/0202210541126
5Tammisto, Jakob118:560/00/20/041520001408
6Vene, Egert302:541/20/10/000000000020
8Russak, Jaagup *131:194/54/61/12133315432122
11Herter, Hendrik Andre506:090/21/10/030310001034
12Tambets, Ralf *326:481/30/40/011221100123
15Laasik, Lennar519:361/31/12/2325350042714
25Villers, Oliver106:320/20/00/00000000100-5
71Sellis, Ott *429:302/82/72/2527200223126
KOKKU20020/3910/356/7261339181021421167666
%51.3%28.6%85.7%
TSA Kalev
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Käämer, Romet *115:461/40/01/230332012134
3Saar, Jalmar Joosep *227:303/51/53/46065003251216
6Laur, Siim223:587/93/32/31121202132527
8Luts, Erik *426:481/32/61/1707500215917
10Kuhi, Erki *424:423/42/30/00112111101213
12Stankevits, Ilja *519:083/80/00/041511332166
14Kobzev, Roman507:560/10/01/230310010113
15Kalda, Alan314:082/40/00/122401114143
21Lartsenko, Andrei300:000/00/00/000000000000
23Beilinson, Daniel124:143/40/01/2000142122711
31Siirmets, Sten-Markus403:510/10/10/00000000000-2
39Svyatolutskiy, Dmitry211:592/20/32/211210001166
KOKKU20025/458/2111/173110412011715162085104
%55.6%38.1%64.7%
Võistluspaik Tartu, EMÜ sph
Aeg R 14.01.2022 20:00
Tehnilised vead 1 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 26.01.2022 08:00 Kvaliteedikomisjon
K 02.02.2022 13:00 Koolituste töörühm
T 08.02.2022 14:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
K 09.02.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.02.2022 13:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.02.2022 11:00 KML nõukogu
E 07.03.2022 13:00 I ja II liiga koosolek Registreeru
N 10.03.2022 14:00 Tehniline paneel Registreeru
N 10.03.2022 11:00 KML nõukogu
E 14.03.2022 13:00 Koolituste töörühm
N 17.03.2022 00:00 EKL juhatus
K 13.04.2022 15:00 EKL juhatus
K 11.05.2022 15:00 EKL juhatus
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 26. jaanuar
Marko Mägi (47)
Kalev Pius (82)
Martin Tombak (43)
Homme, 27. jaanuar
Lolita Gretševa (61)
Ago Markson (55)
Sander-Mel Mellikov (32)
Rain Peerandi (38)
Tõnu Tomson (69)
Sulge

Ülekanded