ONLINE mängud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid

Ajakava ja tulemused

Rae Koss/Hansaviimistlus
72:83
Eesti Maaülikool/Skarcon
Rae Koss/Hansaviimistlus1416152772
Eesti Maaülikool/Skarcon2715182383
R 12.11.2021 19:00, Jüri Spordihoone
Rae Koss/Hansaviimistlus
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Prii, Roland *119:431/10/30/010133025120
10Ladoga, Markus318:561/21/50/013400010053
12Väli, Alvar514:131/30/12/202210001144
13Vaab, Karl-Kristjan *426:281/20/52/561732013346
14Ruse, Romet00:000/00/00/000000000000
22Raiend, Illimar *424:303/70/15/65492010441117
23Neiland, Marcus205:010/10/21/22020000111-1
32Pehka, Ron *121:491/51/40/041522043353
33Sein, Joonas *224:494/61/43/43031021241415
55Puur, Risto128:491/22/50/012321044183
91Komar, Vitali215:423/64/60/04262001301817
KOKKU20016/359/3613/1929164516831526187267
%45.7%25%68.4%
Eesti Maaülikool/Skarcon
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Mets, Lauri *331:482/33/140/08193102011313
5Tammisto, Jakob *120:120/11/40/011212003333
6Vene, Egert304:491/10/00/000010001022
7Limberg, Marek406:102/40/10/111210003140
11Herter, Hendrik Andre505:511/10/00/031411002026
12Tambets, Ralf *324:341/20/11/4538210124310
14Vogelainen, Jan Samuel422:332/73/48/80111301462121
15Laasik, Lennar515:001/20/11/214520001137
24Sammalkivi, Kevin *137:053/72/72/455104104241416
25Villers, Oliver101:580/00/00/010100010000
71Sellis, Ott *429:593/63/83/56391204061821
KOKKU20016/3412/4015/24332255171101418268399
%47.1%30%62.5%
Võistluspaik Jüri Spordihoone
Aeg R 12.11.2021 19:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Olulised sündmused
Kuupäev Kellaaeg Sündmus
K 01.06.2022 13:00 Poiste treenerite toimkond
N 02.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
R 03.06.2022 00:00 KML nõukogu väljasõiduistung
K 15.06.2022 15:00 EKL juhatus
L 13.08.2022 00:00 EKL juhatus
K 14.09.2022 15:00 EKL juhatus
K 12.10.2022 15:00 EKL juhatus
K 09.11.2022 15:00 EKL juhatus
Sünnipäevad
Täna, 25. mai
Sirje Kikas-Kartau (63)
Davis Kostõgov (43)
Kristian Kullamäe (23)
Kai Puumets (52)
Henri Räim (33)
Homme, 26. mai
Jano Kunts (35)
Ülari Luhama (17)
Triin Maripuu (37)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa